Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:04

07:22 16:14

11:10 01:00

0°C
  • Zachmurzenie umiarkowane
  • Odczuwalna -5°C
  • Ciśnienie 1024 hPa
  • Wiatr NNW 13 km/h
21
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
51% normy
pm 10
28% normy
Jutro 1°C 0°C
Poniedziałek 3°C 2°C

Prognozy: Najpierw do 21 st. C, potem czeka nas załamanie pogody

Pogoda w najbliższych dniach będzie nas rozpieszczać. W sobotę poczujemy przedsmak lata, bo termometry będą wskazywać nawet do 21 st. Celsjusza. Słońca też nigdzie nie zabraknie. W niedzielę na południu Polski zagrzmi, ale nadal ma być pogodnie i ciepło. Załamanie aury przyniesie poniedziałek.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, nadal napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie wynosi 1024 hPa i będzie spadać. 

Piątek do końca dnia pogodny i słoneczny. Padać raczej nigdzie nie powinno, umiarkowane zachmurzenie się utrzyma. Ciepło. Najwyższe wartości wskażą termometry na zachodzie kraju. We Wrocławiu, Zielonej Górze oraz w Szczecinie ma być do 19 st. Celsjusza. Najchłodniej w Katowicach - do 15 st. Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W sobotę wartości na termometrach mocno poszybują w górę. We Wrocławiu ma być nawet do 21 st. Celsjusza. Nieco chłodniej w Gdańsku oraz w Kielcach - do 17 stopni Celsjusza. Na chwile ze słońcem mogą liczyć mieszkańcy wszystkich regionów kraju. Chmury będą pojawiać się tylko sporadycznie. Deszcz raczej nigdzie padać nie powinien. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Reklama

Niedziela również upłynie pod znakiem sporej ilości słońca, ale miejscami popada i zagrzmi. Synoptycy prognozują, że burze pojawią się w Małopolsce, na Podkarpaciu oraz na Lubelszczyźnie, a deszcz pokropi na Śląsku, Podlasiu oraz w Świętokrzyskiem. W pozostałych regionach nadal pogodnie i na ogół bez deszczu. Termometry wskażą od 11 stopni Celsjusza w Gdańsku do 17 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Poniedziałek przyniesie załamanie pogody. Nad Polskę napłyną gęste chmury, z których popada. Najbardziej deszczowo będzie na południu, w centrum i wschodzie kraju. Na chwile ze słońcem nie ma co liczyć. Zrobi się też nieco chłodniej. Na termometrach zobaczymy od 9 stopni Celsjusza w Gdańsku oraz w Olsztynie do 16 stopni Celsjusza w Rzeszowie.  Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy