Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:49

05:03 20:20

01:16 18:55

14°C
  • Mgła
  • Odczuwalna 14°C
  • Ciśnienie 1014 hPa
  • Wiatr SSE 4 km/h
20
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
48% normy
pm 10
36% normy
Jutro 16°C 12°C
Sobota 23°C 14°C

Prognozy: Na razie chłodno i deszczowo, od niedzieli cieplej

Zachmurzenie na ogół duże, opady deszczu, noce i poranki mgliste, a na termometrach maksymalnie do 12-13 stopni Celsjusza - takie są prognozy na najbliższe dni. W Tatrach nadal spodziewane są opady śniegu. Na szczęście, w sobotę ma być już nieco więcej słońca, a w niedzielę temperatury wzrosną nawet do 18 stopni Celsjusza.

Noc z czwartku na piątek na ogół z dużym zachmurzeniem, w wielu regionach spodziewane są opady deszczu, a w Tatrach śniegu. Widzialność, zwłaszcza nada ranem, będą utrudniać bardzo gęste mgły. Przewidywana temperatura minimalna wyniesie od 6 do 7 stopni Celsjusza.

W piątek aura również niezbyt korzystna. Zachmurzenie na ogół ma być duże, najwięcej przejaśnień i rozpogodzeń spodziewanych jest w pasie od Szczecina przez Poznań po Wrocław oraz od Lublina po Rzeszów. Na przeważającym obszarze kraju spodziewane są opady; najwięcej deszczu na Mazowszu, Ziemi Świętokrzyskiej oraz w regionach północnych. Nadal chłodno. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od zaledwie  10 stopni Celsjusza w Katowicach, Kielcach, Lublinie, Olsztynie i Gdańsku do 11 stopni Celsjusza w Krakowie, Rzeszowie i Szczecinie.

Reklama

W sobotę, na szczęście, opady deszczu mają ustąpić. Zachmurzenie duże ma się utrzymać w regionach północno-zachodnich, na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie ma być umiarkowane oraz małe, słońca ma być mnóstwo. Niestety, termometry nie wskażą zbyt wysokich wartości. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od zaledwie 8 stopni Celsjusza w Lublinie i w Białymstoku do 11 stopni Celsjusza w Krakowie oraz we Wrocławiu. Padać raczej nigdzie powinno.

W niedzielę spodziewane jest wyraźna poprawa pogody. Opady spodziewane są jedynie Gdańsku oraz na Warmii i Mazurach. W pozostałych regionach zachmurzenie ma być umiarkowane, a chwil ze słońcem bardzo dużo. Temperatury wyraźnie wzrosną. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 11 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 18 stopni Celsjusza w Krakowie oraz we Wrocławiu. 


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!


Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni


Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca


Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prognoza | pogoda | jesień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy