Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:36

07:10 17:31

17:45 06:35

10°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 9°C
  • Ciśnienie 1016 hPa
  • Wiatr S 9 km/h
36
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
86% normy
pm 10
64% normy
Jutro 17°C 7°C
Piątek 10°C 5°C

Prognozy na początek kwietnia

Ostatni dzień marca upłynie pod znakiem korzystnej aury. Słońce ma nam towarzyszyć do końca dnia, deszcz raczej nie jest spodziewany, a temperatura będzie się wahać od 12 st. Celsjusza do nawet 18 st. Celsjusza. Prognozy na początek kwietnia również są dobre. Co prawda, zrobi się nieco chłodniej i miejscami popada deszcz, ale chwil ze słońcem również nie zabraknie.

Pogodę w Polsce kształtuje niż. Wraz z frontem atmosferycznym -  od  północnego wschodu - zacznie napływać powietrze arktyczne. Pozostałe regiony kraju nadal będą pod wpływem mas powietrza polarno-kontynentalnego. Ciśnienie w W Warszawie wynosi 1012 hPa i będzie spadać aż do wieczora.

Poniedziałek do końca dnia pogodny w całej Polsce. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane oraz małe. Deszcz raczej padać nigdzie nie powinien. Wysokie wartości na termometrach mają się utrzymać. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 12 st. Celsjusza do nawet 18 st. Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany. 

Reklama

Noc na ogół pogodna i z umiarkowanym zachmurzeniem. Widzialność, zwłaszcza nad ranem, mogą utrudniać mgły. Miejscami możliwy przelotny deszcz. Lokalnie spodziewane są przymrozki. Temperatura będzie się wahać od minus 3 st. Celsjusza do plus 4 st. Celsjusza.

Kwiecień powita nas aurą na ogół korzystną. We wtorek deszcz spodziewany jest głównie na Lubelszczyźnie i tam zachmurzenie wzrośnie do dużego. W pozostałych regionach słońca sporo i umiarkowane zachmurzenie. Chłodniej. Zwłaszcza w regionach północnych. Temperatura będzie się wahać od 7 st. Celsjusza w Gdańsku i w Olsztynie do nawet 14 st. Celsjusza w Krakowie oraz we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i u miarkowany.

Środa również przyniesie sporą ilość słońca, ale jeśli chodzi o temperaturę tendencja spadkowa się utrzyma. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 6 st. Celsjusza w Gdańsku do 12 st. Celsjusza w Krakowie oraz we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby o umiarkowany. Padać raczej nie powinno. 

W czwartek duże zachmurzenie dominować będzie na Warmii i Mazurach, w pozostałych regionach słońce będzie przedzierać się przez chmury. Nieco cieplej. Temperatura będzie się wahać od 10 st. Celsjusza w Gdańsku do 17 st. Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pogoda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy