Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:38

7:11 17:29

16:472:56

5°C
 • Mgła
 • Odczuwalna 6°C
 • Ciśnienie 1026 hPa
 • Wiatr W 4 km/h
 • Dla biegaczy
  7
  Bardzo dobre

  Bardzo dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

45
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
109% normy
pm 10
79% normy
Jutro 12°C 3°C
Wtorek 8°C 4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy na najbliższy tydzień. Szykuje się załamanie pogody

Złe wieści od synoptyków. Na horyzoncie już widać załamanie pogody. Nadchodzące dni przyniosą wyraźne ochłodzenie. O 20 stopniach Celsjusza na termometrach możemy już w tym roku raczej zapomnieć. W czwartek w Białymstoku ma być maksymalnie do 5 stopni Celsjusza! Taka chłodna tendencja już raczej się utrzyma...

Sprawcą zamieszania w pogodzie będzie front atmosferyczny, pod wpływem którego znajdzie się Polska. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1027 hPa i będzie spadać.

Reklama

Poniedziałek przyniesie aurę bardzo kapryśną i dynamiczną. Co prawda, na termometrach zobaczymy stosunkowo wysokie wartości - od 14 stopni Celsjusza w Białymstoku, Olsztynie oraz w Gdańsku do nawet 19 stopni Celsjusza we Wrocławiu, ale jednocześnie przydadzą się parasole, bo popada - głównie przelotnie - niemal we wszystkich regionach. Na chwile ze słońcem również możemy liczyć. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Do dużego wzrośnie jedynie na Podlasiu. Lubelszczyźnie, w Świętokrzyskiem oraz na Dolnym Śląsku. Powieje na ogól umiarkowany oraz słaby wiatr. 

Wtorek również upłynie pod znakiem przekropnej aury. Deszcz - głównie przelotny - spodziewany jest we wszystkich regionach kraju. Jednocześnie na chwile ze słońcem i rozpogodzenia również  możemy liczyć. Niestety, ochłodzi się. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 stopni Celsjusza w Olsztynie oraz w Białymstoku do 16 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

W środę opady deszczu na ogół ustąpią, ale wartości na termometrach wyraźnie spadną. Najchłodniej ma być w Białymstoku oraz w Olsztynie - maksymalnie do 8 stopni Celsjusza, a najcieplej na Dolnym Śląsku - maksymalnie do 11 stopni Celsjusza. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i można liczyć na sporo chwil ze słońcem. Przelotnie popadać może jedynie na Śląsku, w Małopolsce oraz na Podkarpaciu. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 

W czwartek również powieje chłodem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 stopni Celsjusza w Białymstoku do 12 stopni Celsjusza w Szczecinie. Dobra wiadomość jest taka, że chwil ze słońcem nie zabraknie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane, a przelotnie pokropić może jedynie na Podkarpaciu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany. 

Piątek w całym kraju na ogół słoneczny i pogodny, ale wciąż chłodny. Najchłodniej będzie w Warszawie - maksymalnie do 8 stopni Celsjusza, a najcieplej w Szczecinie - maksymalnie do 13 stopni Celsjusza. Padać raczej nigdzie nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama