Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:42

4:42 20:42

16:051:00

29°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 28°C
 • Ciśnienie 1009 hPa
 • Wiatr NNE 13 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Warunki pogodowe powodują umiarkowaną aktywność komarów
26
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
62% normy
pm 10
42% normy
Jutro 29°C 17°C
Wtorek 29°C 18°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy na najbliższe dni: Popada deszcz, poprószy śnieg

Pod znakiem kapryśnej i dynamicznie zmieniające się aury upłyną najbliższe dni. Popada deszcz, w górach poprószy śnieg, ale czasem na niebie pojawi się też słońce. Najwięcej przejaśnień i rozpogodzeń spodziewanych jest w niedzielę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 12 st. Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, wraz z frontem atmosferycznym napływa do nas powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1017 hPa i będzie spadać. 

Reklama

Czwartek do końca dnia pochmurny i deszczowy. Na chwile ze słońcem nie ma co liczyć, dominować będzie zachmurzenie duże i całkowite. Najmocniej popada w regionach centralnych i północnych. Co więcej, w górach spodziewane są opady śniegu. Chłodno, na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 stopni Celsjusza w Białymstoku do 11 stopni Celsjusza w Gdańsku oraz w Szczecinie. Powieje na ogół słaby i umiarkowany wiatr.

W nocy z czwartku na piątek na ogół pochmurno i deszczowo. Widzialność będą też ograniczać liczne mgły, lokalnie zmniejszające widzialność do 100 m. Wysoko w Tatrach słabe opady śniegu. Termometry wskażą od 1 st. Celsjusza do 7-8 st. Celsjusza.

Piątek zmianami w pogodzie raczej nas nie zaskoczy. Nadal ma być pochmurno i deszczowo. Słońca wciąż jak na lekarstwo, a parasole najbardziej przydadzą się mieszkańcom Lubelszczyzny, Podkarpacia, Małopolski, Ziemi Świętokrzyskiej, Pomorza Zachodniego oraz woj. lubuskiego. W Tatrach spodziewane są opady śniegu. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Nadal niezbyt ciepło. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 11 stopni Celsjusza we Wrocławiu.

 


Sobota przyniesie bardzo kapryśną i dynamiczną aurę. Słońce będzie pojawiać się tylko miejscami i chwilami. Najbardziej pogodnie ma być w Małopolsce oraz na Śląsku. W pozostałych regionach bardzo pochmurno i deszczowo. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Wartości na termometrach też niezbyt zadowalające, maksymalnie wskażą od 7 stopni Celsjusza w Olsztynie do 11 stopni Celsjusza we Wrocławiu.

Niedziela przyniesie już znacznie więcej chwil ze słońcem, na które można liczyć w każdym zakątku Polski. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Deszcz popada jedynie przelotnie, głównie w regionach centralnych i północnych Polski. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 9 stopni Celsjusza do 12 stopni Celsjusza w Krakowie. 

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje