Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 11:53

7:36 15:24

11:0820:19

2°C
 • Zachmurzenie duże
 • Odczuwalna 3°C
 • Ciśnienie 1020 hPa
 • Wiatr N 6 km/h
 • Dla biegaczy
  4
  Umiarkowane

  Nienajlepsza aura dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

56
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
144% normy
pm 10
117% normy
Jutro 1°C -3°C
Piątek 0°C -3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy na najbliższe dni: Popada deszcz, poprószy śnieg

Pod znakiem kapryśnej i dynamicznie zmieniające się aury upłyną najbliższe dni. Popada deszcz, w górach poprószy śnieg, ale czasem na niebie pojawi się też słońce. Najwięcej przejaśnień i rozpogodzeń spodziewanych jest w niedzielę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 12 st. Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, wraz z frontem atmosferycznym napływa do nas powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1017 hPa i będzie spadać. 

Reklama

Czwartek do końca dnia pochmurny i deszczowy. Na chwile ze słońcem nie ma co liczyć, dominować będzie zachmurzenie duże i całkowite. Najmocniej popada w regionach centralnych i północnych. Co więcej, w górach spodziewane są opady śniegu. Chłodno, na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 stopni Celsjusza w Białymstoku do 11 stopni Celsjusza w Gdańsku oraz w Szczecinie. Powieje na ogół słaby i umiarkowany wiatr.

W nocy z czwartku na piątek na ogół pochmurno i deszczowo. Widzialność będą też ograniczać liczne mgły, lokalnie zmniejszające widzialność do 100 m. Wysoko w Tatrach słabe opady śniegu. Termometry wskażą od 1 st. Celsjusza do 7-8 st. Celsjusza.

Piątek zmianami w pogodzie raczej nas nie zaskoczy. Nadal ma być pochmurno i deszczowo. Słońca wciąż jak na lekarstwo, a parasole najbardziej przydadzą się mieszkańcom Lubelszczyzny, Podkarpacia, Małopolski, Ziemi Świętokrzyskiej, Pomorza Zachodniego oraz woj. lubuskiego. W Tatrach spodziewane są opady śniegu. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Nadal niezbyt ciepło. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 11 stopni Celsjusza we Wrocławiu.

 


Sobota przyniesie bardzo kapryśną i dynamiczną aurę. Słońce będzie pojawiać się tylko miejscami i chwilami. Najbardziej pogodnie ma być w Małopolsce oraz na Śląsku. W pozostałych regionach bardzo pochmurno i deszczowo. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Wartości na termometrach też niezbyt zadowalające, maksymalnie wskażą od 7 stopni Celsjusza w Olsztynie do 11 stopni Celsjusza we Wrocławiu.

Niedziela przyniesie już znacznie więcej chwil ze słońcem, na które można liczyć w każdym zakątku Polski. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Deszcz popada jedynie przelotnie, głównie w regionach centralnych i północnych Polski. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 9 stopni Celsjusza do 12 stopni Celsjusza w Krakowie. 

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje