Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 20:13

7:37 15:55

0:062:00

5°C
 • Pochmurno
 • Odczuwalna 3°C
 • Ciśnienie 1005 hPa
 • Wiatr SW 11 km/h
 • Dla biegaczy
  1
  Fatalne

  Lepiej nie wychodź z domu

 • Dla reumatyków
  6
  Umiarkowe

  Warunki atmosferyczne dobre, umiarkowane ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

60
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
160% normy
pm 10
128% normy
Jutro 5°C 1°C
Piątek 3°C -4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy na najbliższe dni

Zachmurzenie na ogół umiarkowane oraz małe, dużo słońca i nawet do 17 st. Celsjusza - prognozy na dwa najbliższe dni są obiecujące. Pogoda będzie nas rozpieszczać. W przyszłym tygodniu chwil ze słońcem również nie zabraknie. Kwiecień powita nas aurą korzystną, choć we wtorek będzie nieco chłodniej.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa suche powietrze polarnokontynentalne. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1020 hPa i będzie rosło.

Reklama

Sobota zapowiada się bardzo optymistyczne. Zachmurzenie na ogół będzie małe i umiarkowane. Widzialność, zwłaszcza nad ranem, będą utrudniać gęste mgły. W ciągu dnia słońca w żadnym regionie nie zabraknie. Wartości na termometrach wysokie. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. Celsjusza w Białymstoku do nawet 17 st. Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Noc z soboty na niedzielę na ogół pogodna i z umiarkowanym zachmurzenie. Widzialność będą utrudniać gęste mgły. Spodziewane są też lokalne przymrozki. Temperatura minimalna będzie się wahać od minus 3 st. Celsjusza do plus 4 st. Celsjusza.

W niedzielę aura również nas nie zawiedzie. Warunki do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu będą wyśmienite. Słońca w żadnej części kraju nie zabraknie, dominować będzie małe zachmurzenie, a termometry będą wskazywały jeszcze wyższe wartości niż w sobotę. Temperatura będzie się wahać od 13 st. Celsjusza w Białymstoku do nawet 18 st. Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

W poniedziałek korzystne wartości na termometrach się utrzymają. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 7 st. Celsjusza w Gdańsku do nawet 15 st. Celsjusza we Wrocławiu. Zachmurzenie umiarkowane na ogół się utrzyma, do dużego wzrośnie jedynie w Małopolsce. W pozostałych regionach sporo chwil ze słońcem. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

We wtorek, 1 kwietnia nieco się ochłodzi. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 6 st. Celsjusza w Białymstoku do nawet 14 st. Celsjusza we Wrocławiu i w Zielonej Górze. Dominować będzie umiarkowane zachmurzenie, chwil ze słońcem sporo. Padać nigdzie nie powinno.

W środę, 2 marca pogoda będzie nam dopisywać. Chwil ze słońcem będzie dużo, umiarkowane zachmurzenie się utrzyma, a przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 7 st. Celsjusza w Gdańsku do nawet 14 st. Celsjusza we Wrocławiu. Opady deszczu raczej nie są spodziewane.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!
Dowiedz się więcej na temat: pogoda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama