Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 22:28

05:00 20:23

00:38 16:53

17°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 17°C
  • Ciśnienie 1014 hPa
  • Wiatr S 9 km/h
16
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
39% normy
pm 10
30% normy
Jutro 21°C 14°C
Czwartek 21°C 15°C

Prognozy na najbliższe dni

Sporo słońca, zachmurzenie na ogół umiarkowane, deszcz jedynie na Podlasiu i temperatura maksymalna do 12 st. Celsjusza - takie są prognozy na środę. W czwartek pogoda znowu zacznie kaprysić. W niektórych regionach - głównie w centrum - zachmurzenie wzrośnie do dużego i przydadzą się parasole. Na szczęście, wartości na termometrach będą sukcesywnie rosły.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, wraz z frontem atmosferycznym napływa cieplejsze powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1017 hPa i będzie rosło.

W środę zachmurzenie na ogół umiarkowane, do dużego wzrośnie jedynie na Podlasiu; tam też spodziewane są opady deszczu. W pozostałych regionach sporo słońca i coraz więcej pogodnego nieba. Wartości na termometrach korzystne. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 7 st. Celsjusza w Gdańsku do nawet 12 st. Celsjusza w Krakowie i w Rzeszowie. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Reklama

Czwartek przyniesie znacznie bardziej dynamiczną aurę. Na Mazowszu, w Łódzkiem, w Świętokrzyskiem, na Lubelszczyźnie oraz na Podkarpaciu zachmurzenie wzrośnie do dużego, tam też spodziewane są opady deszczu, lokalnie intensywne. W pozostałych regionach zachmurzenie  na ogół umiarkowane, sporo przejaśnień i chwil ze słońcem. Wartości na termometrach nieco wzrosną. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 9 st. Celsjusza w Gdańsku do nawet 14 st. Celsjusza na Lubelszczyźnie. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pogoda | wiosna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy