Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 20:54

6:58 15:43

13:3023:39

3°C
 • Zachmurzenie małe
 • Odczuwalna -3°C
 • Ciśnienie 1041 hPa
 • Wiatr E 18 km/h
 • Dla biegaczy
  5
  Dość dobre

  Dość dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

51
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
123% normy
pm 10
92% normy
Jutro 3°C -5°C
Niedziela 3°C 0°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy na nadchodzący tydzień. "Wiosno, ach to Ty!"

W tym tygodniu pogoda będzie nas rozpieszczać. Synoptycy zapowiadają coraz więcej słońca, więc przyroda zacznie na nowo rozkwitać. Mimo że czwartek może okazać się nieco pochmurny, to w piątek we Wrocławiu temperatura osiągnie aż 20 stopni Celsjusza!

PONIEDZIAŁEK

Początek tygodnia będzie słoneczny w całej Polsce. Jedynie na wschodzie kraju może być częściowo słonecznie. Temperatura od 13 stopni Celsjusza w Rzeszowie do 16 stopni w Zielonej Górze, Szczecinie i Poznaniu. 

WTOREK

Reklama

We wtorek sytuacja pogodowa będzie nieco bardziej urozmaicona. Najwięcej słońca pojawi się nad południową Polską, a najmniej na północy. Jedynie na Warmii, Mazowszu, Kujawach i Pomorzu częściowe zachmurzenie. Tam najchłodniej: 10 stopni Celsjusza. Najcieplej we Wrocławiu i Zielonej Górze, bo aż 19 stopni Celsjusza. To jedna z wyższych temperatur w tym roku!

ŚRODA

W środę pogoda będzie dużo bardziej dynamiczna. Słońce częściowo schowa się za chmurami, które mogą powodować burze z piorunami. Takie zagrożenie pojawi się w południowej i centralnej Polsce. W pozostałej części kraju, niebo częściowo słoneczne, lecz tam zamiast burz mogą wystąpić przejściowe opady deszczu. Słońce będzie najbardziej schowane za chmurami w Białymstoku. Temperatura w Gdańsku pozostanie na tym samym poziomie co w dniu poprzednim: 10 st. Celsjusza, w Olsztynie: 11 stopni, Zielona Góra, Warszawa, Kielce i Katowice: 15 stopni, a najcieplej będzie w Rzeszowie: 17 st. Celsjusza.

CZWARTEK

W czwartek chmury pojawią się nad całym krajem. O parasolach powinni pamiętać mieszkańcy województw na zachodzie i południu kraju: zachodniopomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego, gdyż synoptycy zapowiadają tam przelotne opady. W pozostałej części kraju pochmurno. Temperatura spadnie maksymalnie do 8 stopni Celsjusza w Białymstoku, a najcieplej będzie we Wrocławiu: 14 stopni Celsjusza.

PIĄTEK

Na szczęście w piątek niebo się rozpogodzi. W całym kraju zachmurzenie będzie tylko częściowe, więc słońce pojawi się na niebie. To nie jedyna dobra wiadomość przed weekendem! Synoptycy przepowiadają w Szczecinie, Poznaniu i Łodzi 18 stopni Celsjusza, w Zielonej Górze 19 stopni, a we Wrocławiu aż 20 stopni powyżej zera! To prognozuje jedną z najwyższych temperatur od początku roku! Miejmy nadzieję, że weekend będzie równie pogodny.

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama