Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 14:27

07:08 17:33

17:33 05:22

14°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 16°C
  • Ciśnienie 1023 hPa
  • Wiatr SSE 7 km/h
44
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
107% normy
pm 10
83% normy
Jutro 18°C 12°C
Czwartek 17°C 8°C

Prognozy: Front nad Polską. W czwartek zmiany w pogodzie

Środa upłynie pod znakiem korzystnej i na ogół słonecznej aury. Padać raczej nie powinno i umiarkowane zachmurzenie się utrzyma. Termometry wskażą maksymalnie nawet do 16 st. Celsjusza. Niestety, dobra passa nie potrwa zbyt długo. Już w czwartek przydadzą się parasole. Deszcz spodziewany jest m. in. na południu kraju. Możliwe są też pierwsze wiosenne burze.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa chłodne powietrze pochodzenia arktycznego. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1018 hPa i będzie spadać.

Środa w całym kraju na ogół pogodna. Zachmurzenie umiarkowane się utrzyma, ale wraz z upływem dnia zacznie wzrastać. Deszcz raczej nie jest spodziewany. Ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 9 st. Celsjusza w Gdańsku i w Olsztynie do nawet 16 st. Celsjusza w Zielonej Górze i Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Reklama

Noc ze środy na czwartek z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem. Miejscami możliwe są opady deszczu. Lokalnie spodziewane są przymrozki. Temperatura będzie się wahać od minus 4 st. Celsjusza do nawet 6 st. Celsjusza.

Czwartek przyniesie dynamiczną aurę w Polsce. W Małopolsce, na Lubelszczyźnie, Dolnym  Śląsku, Śląsku, Ziemi Świętokrzyskiej, Podkarpaciu, Mazowszu oraz w Łódzkiem spodziewany jest deszcz. Dodatkowo na Śląsku możliwe są lokalne burze. Wartości na termometrach korzystne. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 10 st. Celsjusza w Gdańsku do nawet 20 st. Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pogoda | wiosna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje