Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 23:46

4:36 20:48

10:0623:22

21°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 21°C
 • Ciśnienie 1004 hPa
 • Wiatr NE 7 km/h
 • Dla biegaczy
  1
  Fatalne

  Lepiej nie wychodź z domu

 • Dla reumatyków
  4
  Dość trudne

  Warunki atmosferyczne stwarzają duże ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  7
  Neutralne

  Warunki raczej bez wpływu na występowanie duszności

Warunki pogodowe powodują umiarkowaną aktywność komarów
22
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
52% normy
pm 10
35% normy
Jutro 29°C 19°C
Czwartek 27°C 17°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Dynamiczna pogoda w Polsce. Mowa nawet o śniegu

Zachmurzenie na ogół duże i całkowite, przejaśnienia tylko sporadyczne, opady deszczu, lokalnie deszczu połączonego ze śniegiem, w górach śniegu i maksymalnie do 10 st. C - takie są prognozy na wtorek. Aura będzie zatem kapryśna i dynamiczna. W środę chwil ze słońcem znacznie więcej, a opady mają stopniowo ustępować. Niestety, w czwartek znowu przydadzą się parasole.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju napływa chłodne powietrze polarnomorskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1002 hPa  będzie rosło.

Reklama

Wtorek zapowiada się ponuro. Dominować będzie zachmurzenie duże i całkowite. Przejaśnienia możliwe tylko w Łódzkiem,  na Dolnym Śląsku oraz w Małopolsce. Opady deszczu spodziewane niemal w całym kraju. Dodatkowo lokalnie, głównie na Pomorzu Gdańskim, popada deszcz połączony ze śniegiem, a w górach sam śnieg. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C w Gdańsku do nawet 10 st. C w Białymstoku i w Rzeszowie. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany, a na wybrzeżu silny i osiągający w porywach nawet do 70 km na godzinę.

W środę pogoda ma być dla nas bardziej łaskawa. Zachmurzenie zmaleje na ogół do umiarkowanego, a miejscami nawet do małego. Opady deszczu również mają na ogół ustąpić, pokropi jedynie w Łódzkiem oraz w Wielkopolsce. Wzrosną też wartości na termometrach. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 8 st. C w Gdańsku do nawet 12 st. C w Krakowie. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany. 

W czwartek pogoda znów zacznie kaprysić. Umiarkowane zachmurzenie utrzyma się jedynie w pasie od Szczecina po Katowice. Tam można liczyć na krótkie chwile ze słońcem. W pozostałych regionach wzrośnie do dużego. Lokalnie popada też deszcz, zwłaszcza na Podkarpaciu, w Świętokrzyskiem, w Łódzkiem oraz na Kujawach. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. C w Gdańsku do 14 st. C w Białymstoku. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Dowiedz się więcej na temat: pogoda | zima | śnieg

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje