Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:21

4:32 20:34

12:041:00

11°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 9°C
 • Ciśnienie 1019 hPa
 • Wiatr E 11 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

15
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
36% normy
pm 10
25% normy
Jutro 25°C 14°C
Czwartek 25°C 14°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Dwa dni ze słońcem, w piątek zmiana pogody

Dwa najbliższe dni upłyną pod znakiem bardzo ciepłej i słonecznej aury. Termometry wskażą nawet do 8-9 stopni Celsjusza. Niestety optymistyczna tendencja nie utrzyma się zbyt długo. Już w piątek zachmurzenie wzrośnie do dużego i przydadzą się nam parasole, bo wszędzie popada deszcz. Dobra wiadomość jest taka, że dodatnie wartości na termometrach się utrzymają.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, napływa do nas polarno-morskie powietrze. Ciśnienie w Warszawie wynosi  1036 hPa.

Reklama

Środa słoneczna i ciepła. Na zachodzie kraju niebo będzie wręcz bezchmurne. W pozostałych regionach tylko co jakiś czas obłoki będą zakrywać słońce. Termometry wskażą wysokie - jak na luty - wartości. W Szczecinie ma być nawet do 8 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej w Lublinie, Kielcach i Białymstoku od 0 do 1 st. Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Prognozy na czwartek są równie optymistyczne. Słońce nas nie opuści, chmury będą pojawiać się sporadycznie i wzrosną wartości na termometrach. W Szczecinie ma być nawet do 9 stopni Celsjusza. Najchłodniej w Białymstoku - maksymalnie do 1 st. Celsjusza. Padać nigdzie nie powinno, na południu niebo będzie wręcz bezchmurne. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W piątek czeka nas załamanie aury. Nad Polskę nadciągną gęste chmury, z których mocno popada. Na słońce i rozpogodzenia nie ma co liczyć. Dobra wiadomość jest taka, że dodatnie wartości na termometrach się utrzymają i wskażą od 2 stopni Celsjusza w Białymstoku oraz w Olsztynie do 6 stopni Celsjusza we Wrocławiu.  Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.


Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama