Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 12:07

5:46 17:44

6:0617:37

-3°C
 • Częściowo słonecznie
 • Odczuwalna -8°C
 • Ciśnienie 1016 hPa
 • Wiatr ENE 22 km/h
 • Dla biegaczy
  1
  Fatalne

  Lepiej nie wychodź z domu

 • Dla reumatyków
  8
  Dobre

  Warunki atmosferyczne dobre, bardzo małe ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

19
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo czyste
pm 2.5
45% normy
pm 10
32% normy
Jutro -1°C -8°C
Poniedziałek 1°C -8°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Deszczowo do soboty, poprawa pogody w niedzielę

Prognozy nie są najlepsze. Weekend upłynie na ogół pod znakiem mało korzystnej, bo pochmurnej i deszczowej aury. Parasole przydadzą się mieszkańcom wszystkich regionów. Na przełom w pogodzie i zmianę ku lepszemu możemy liczyć dopiero w niedzielę. Nie tylko zaświeci słońce, ale wzrosną też wartości na termometrach.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1022 hPa i będzie rosnąć.

Reklama

Piątek na ogół w całym kraju szary i ponury. Dominować będzie zachmurzenie duże. Na sporadyczne chwile ze słońcem można liczyć jedynie na Lubelszczyźnie, Mazowszu. Podkarpaciu, Podlasiu i Ziemi Świętokrzyskiej, ale i tam popada. W górach możliwe są opady śniegu. Wartości na termometrach stosunkowo wysokie. Zdecydowanie najcieplej będzie w Lublinie - nawet do 11 stopni Celsjusza. Z koli najchłodniej w Gdańsku oraz w Szczecinie - maksymalnie do 4 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie nad morzem porywisty.

Prognozy na sobotę są bardzo niekorzystne. Deszcz popada w całym kraju, lokalnie intensywnie. Dominować będzie zachmurzenie duże, na sporadyczne przejaśnienia i chwile ze słońcem można liczyć jedynie na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Dobra wiadomość jest taka, że na termometrach nadal będziemy obserwować stosunkowo wysokie wartości. Zdecydowanie najcieplej będzie w Krakowie i w Kielcach - maksymalnie do 8 stopni Celsjusza. Z kolei najchłodniej będzie w Gdańsku - maksymalnie do 4 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Niedziela przyniesie wyraźną poprawę pogody. Opady deszczu ustąpią, zachmurzenie zmaleje do umiarkowanego i wszędzie można liczyć na chwile ze słońcem. Wzrosną też wartości na termometrach. W Krakowie będzie nawet do 7 stopni Celsjusza. Zdecydowanie najchłodniej będzie w Gdańsku - maksymalnie do 4 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany o słaby wiatr.


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje