Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 19:17

7:02 15:40

14:121:00

1°C
 • Zachmurzenie duże
 • Odczuwalna 0°C
 • Ciśnienie 1023 hPa
 • Wiatr NW 7 km/h
 • Dla biegaczy
  3
  Trudne

  Pogoda nie rozpieszcza biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

78
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zła
pm 2.5
243% normy
pm 10
190% normy
Jutro 2°C -2°C
Wtorek 1°C -3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Deszcz, a w górach śnieg. Powieje nawet do 90 km/h

Kapryśną i dynamicznie zmieniającą się aurę przyniosą najbliższe dni. Przydadzą się parasole, bo popada deszcz. W górach ma z kolei prószyć śnieg. Na bardzo wysokie wartości na termometrach raczej nie ma co liczyć. Maksymalnie ma być do 14 stopni Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa chłodne powietrze polarno-morskie oraz powietrze arktyczne. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1017 hPa i będzie wolno rosnąć.

Reklama

Wtorek w całym kraju z umiarkowanymi wartościami na termometrach. Najchłodniej będzie w Gdańsku, Białymstoku i w Olsztynie - maksymalnie do 11 stopni Celsjusza. Z kolei najcieplej będzie w Rzeszowie - nawet do 14 stopni Celsjusza. Przydadzą się parasole, bo na zachodzie, północy i wschodzie kraju pokropi deszcz. Z kolei w górach ma prószyć śnieg. W regionach południowych raczej padać nie powinno. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane, ale raz po raz będzie ono wzrastać do dużego. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, a na wybrzeżu silny i osiągający w porywach nawet do 90 kilometrów na godzinę.


Środa również na ogół chłodna i z opadami deszczu. Z kolei w górach może poprószyć śnieg. Na chwile ze słońcem można liczyć, ale zachmurzenie będzie wzrastać do dużego. Wartości na termometrach umiarkowane. Najchłodniej będzie w Krakowie i w Katowicach - maksymalnie do 10 stopni Celsjusza, z kolei najcieplej będzie w Szczecinie - nawet do 14 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, a na wybrzeżu porywisty i osiągający w porywach nawet do 65 kilometrów na godzinę.

Czwartek ma przynieść wyraźną poprawę pogody. Opady deszczu ustąpią i w całym kraju pojawi się słońce. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Wartości na termometrach wyrównane - maksymalnie wskażą od 13 do 14 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje