Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 13:32

6:44 16:57

8:2521:00

2°C
 • Zachmurzenie duże
 • Odczuwalna 5°C
 • Ciśnienie 1024 hPa
 • Wiatr SW 6 km/h
 • Dla biegaczy
  5
  Dość dobre

  Dość dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  9
  Bardzo dobre

  Bardzo dobre warunki dla astmatyków

52
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zanieczyszczone
pm 2.5
126% normy
pm 10
100% normy
Jutro 2°C -6°C
Środa 1°C -6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Deszcz, a w górach śnieg. Powieje nawet do 90 km/h

Kapryśną i dynamicznie zmieniającą się aurę przyniosą najbliższe dni. Przydadzą się parasole, bo popada deszcz. W górach ma z kolei prószyć śnieg. Na bardzo wysokie wartości na termometrach raczej nie ma co liczyć. Maksymalnie ma być do 14 stopni Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa chłodne powietrze polarno-morskie oraz powietrze arktyczne. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1017 hPa i będzie wolno rosnąć.

Reklama

Wtorek w całym kraju z umiarkowanymi wartościami na termometrach. Najchłodniej będzie w Gdańsku, Białymstoku i w Olsztynie - maksymalnie do 11 stopni Celsjusza. Z kolei najcieplej będzie w Rzeszowie - nawet do 14 stopni Celsjusza. Przydadzą się parasole, bo na zachodzie, północy i wschodzie kraju pokropi deszcz. Z kolei w górach ma prószyć śnieg. W regionach południowych raczej padać nie powinno. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane, ale raz po raz będzie ono wzrastać do dużego. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, a na wybrzeżu silny i osiągający w porywach nawet do 90 kilometrów na godzinę.


Środa również na ogół chłodna i z opadami deszczu. Z kolei w górach może poprószyć śnieg. Na chwile ze słońcem można liczyć, ale zachmurzenie będzie wzrastać do dużego. Wartości na termometrach umiarkowane. Najchłodniej będzie w Krakowie i w Katowicach - maksymalnie do 10 stopni Celsjusza, z kolei najcieplej będzie w Szczecinie - nawet do 14 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, a na wybrzeżu porywisty i osiągający w porywach nawet do 65 kilometrów na godzinę.

Czwartek ma przynieść wyraźną poprawę pogody. Opady deszczu ustąpią i w całym kraju pojawi się słońce. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Wartości na termometrach wyrównane - maksymalnie wskażą od 13 do 14 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy