Reklama

Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:49

07:07 17:34

20:54 12:54

9°C
 • Zachmurzenie duże
 • Odczuwalna 10°C
 • Ciśnienie 1013 hPa
 • Wiatr S 4 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

53
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
130% normy
pm 10
99% normy
Jutro 21°C 11°C
Poniedziałek 21°C 11°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Coraz więcej deszczu i chłodno

Sporo rozpogodzeń, deszcz jedynie przelotny i temperatura maksymalna nawet do 22 stopni Celsjusza - takie są prognozy na wtorek. W kolejnych dniach czeka nas załamanie pogody. Od środy w całej Polsce zrobi się jesiennie - będzie wilgotno, pochmurno i chłodno. Spodziewany deszcz miejscami może padać intensywnie, a spadek temperatur będzie wyraźny. Jesień już puka do drzwi...

Do Polski napływa front, który przyniesie ze sobą chłodniejsze powietrze. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1017 hPa.

Reklama

We wtorek zachmurzenie na przeważającym obszarze kraju ma być małe oraz umiarkowane, jedynie na Podlasiu, Zachodnim Pomorzu oraz w Lubuskiem wzrastające do dużego. Tam też spodziewane są - głównie przelotne -  opady deszczu. W pozostałych regionach sporo rozpogodzeń i pogodnego nieba. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 18 stopni Celsjusza w Białymstoku i Zielonej Górze do nawet 23 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany. 

Środa przyniesie załamanie pogody.  W całym kraju zrobi się wilgotni i chłodno. Zachmurzenie na przeważającym obszarze będzie duże, a miejscami całkowite. Najwięcej rozpogodzeń na Dolnym Śląsku i Pomorzu, gdzie można liczyć na chwile ze słońce. Nad pozostałymi regionami niebo przykryją grube chmury. Prognozowane opady lokalnie mogą być intensywne. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 15 stopni Celsjusza w Gdańsku do 21 stopni Celsjusza w Rzeszowie oraz w Lublinie. Wiatr na ogół słaby, zmienny.

W czwartek na wyraźną poprawę aury nie ma co liczyć. Zachmurzenie na ogół nadal ma być duże oraz umiarkowane, choć można liczyć też na przejaśnienia. Opady mają się utrzymać, najwięcej deszczu spodziewane jest na południu kraju. Na chwile ze słońcem mogą liczyć jedynie mieszkańcy regionów północnych i centralnych. Nadal będzie chłodno. Termometry mają wskazywać maksymalnie od 15 stopni Celsjusza w Katowicach do 22 stopni Celsjusza w Rzeszowie.

Początek weekendu również zapowiada się jesiennie. W piątek  zachmurzenie na ogół ma być duże oraz umiarkowane. Najwięcej rozpogodzeń na Pomorzu, Kujawach i w Wielkopolsce. W pozostałych regionach spodziewane są opady deszczu. Chłód się utrzyma. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza w Katowicach i Wrocławiu do 21 stopni Celsjusza w Białymstoku.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Dowiedz się więcej na temat: pogoda | prognoza | prognoza pogody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje