Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 0:58

06:17 18:41

08:36 19:55

9°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 9°C
  • Ciśnienie 1027 hPa
  • Wiatr WNW 6 km/h
13
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
30% normy
pm 10
21% normy
Jutro 20°C 6°C
Poniedziałek 22°C 9°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Ciepło. Termometry wskażą nawet 9 st. C

Sporo chwil ze słońcem, zachmurzenie na ogół umiarkowane i stosunkowo wysokie - zwłaszcza jak na grudzień - wartości na termometrach - takie są prognozy na najbliższe dni. We Wrocławiu ma być nawet do 9 stopni Celsjusza. Taka jesienna - na ogół korzystna słoneczna - utrzyma się co najmniej przez kilka dni. Ochłodzenie spodziewane jest dopiero pod koniec tygodnia.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa cieplejsze powietrze polarnomorskie, jedynie północ Polski jest jeszcze pod wpływem chłodnego frontu atmosferycznego.

Reklama

Wtorek w całym kraju pogodny. Zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane, a miejscami - zwłaszcza na południu - wręcz małe. Słońca w żadnym regionie nie zabraknie. Termometry wskażą bardzo korzystne wartości. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza w Rzeszowie, Łodzi i w Białymstoku do nawet 9 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Padać nigdzie nie powinno. Wiatr na ogół ma być słaby i umiarkowany, jedynie nad morzem dość silny.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane. Lokalnie chwyci mróz. Temperatura będzie się wahać od minus 4 stopni Celsjusza do plus dwóch stopni Celsjusza. Widzialność będą utrudniały miejscami gęste mgły. Wiatr na ogół ma być słaby.

W środę pogoda również ma nam sprzyjać. Zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane, jednie na Podlasiu oraz na Zachodnim Pomorzu wzrastające do dużego. Wartości na termometrach nadal korzystne. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza w Białymstoku i w Lublinie do nawet 7 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół ma być słaby i umiarkowany.


Czwartek wyraźnych zmian w pogodzie nie przyniesie. Na termometrach nadal wysokie, dodatnie wartości. Przewidywana temperatura wyniesie od 3 stopni Celsjusza w Białymstoku i w Lublinie do nawet 6 stopni Celsjusza we Wrocławiu i w Zielonej Górze. W żadnym regionie słońca nie zabraknie. Zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane. Padać nigdzie nie powinno. Wiatr na ogół ma być słaby i umiarkowany. 

W piątek zachmurzenie na ogół ma wzrosnąć do dużego, ale na południu spodziewane są też sporadyczne przejaśnienia. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza w Białymstoku do 5 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół ma być słaby.

Sobota nadal z dobrą, na ogół  słoneczną pogodą. Chwil ze słońcem i rozpogodzeń w żadnym regionie nie zabraknie.  Temperatura będzie się wahać od 1 do 4 stopni Celsjusza.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prognoza pogody | pogoda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama