Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 5:40

07:24 15:26

17:51 10:24

-4°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -11°C
  • Ciśnienie 1026 hPa
  • Wiatr SE 20 km/h
58
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
152% normy
pm 10
123% normy
Jutro 1°C 0°C
Piątek 6°C 4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Ciepło i słonecznie. Ostrzeżenie przed nocnymi przymrozkami

Pogoda nas rozpieszcza i jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby ten korzystny trend miał się odwrócić. W najbliższych dniach będzie nie tylko słonecznie, ale i ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet do 15 stopni Celsjusza. Dokuczyć mogą nam tylko poranne mgły. Synoptycy ostrzegają też przed nocnymi przymrozkami.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1039 i będzie spadać.

Reklama

Noc z soboty na niedziele z małym zachmurzeniem. Jedynie na północy będzie ono umiarkowane. Nad ranem lokalnie pojawią się silne zamglenia i mgły. Synoptycy ostrzegają też przed przymrozkami. Termometry wskażą od minus 4 stopni Celsjusza na wschodzie kraju do plus 6 stopni Celsjusza na zachodzie. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Niedziela bardzo pogodna i na ogół słoneczna. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Padać raczej nigdzie nie powinno. Na termometrach zobaczymy nawet do 15 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu. Nieco chłodniej w Białymstoku - maksymalnie do 12 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W poniedziałek również pogoda ma nam sprzyjać. Parasole raczej się nie przydadzą, bo padać raczej nigdzie nie powinno. Słońca nigdzie nie zabraknie, na niebie jedynie czasami będą pojawiać się chmury. Wartości na termometrach nadal korzystne. Najcieplej tradycyjnie będzie we Wrocławiu - nawet do 14 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Białymstoku - do 11 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.


Wtorek także upłynie pod znakiem korzystnej, na ogół słonecznej aury. Na chwile ze słońcem można liczyć w każdym regionie. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. Zachmurzenie też na ogół będzie umiarkowane, ale w wielu regionach kraju niebo będzie wręcz bezchmurne. Na termometrach zobaczymy nawet do 14 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu. Niższe - sięgające 11 stopni Celsjusza - wartości termometry wskażą w Białymstoku, Olsztynie i w Bydgoszczy. Powieje  na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama