Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 14:10

06:37 18:13

18:36 05:40

15°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 14°C
  • Ciśnienie 1005 hPa
  • Wiatr NE 15 km/h
35
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
85% normy
pm 10
63% normy
Jutro 16°C 11°C
Sobota 22°C 15°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Ciepło, ale nadciągają burze. W poniedziałek załamanie pogody

Słonecznie, niemal bezchmurnie i bardzo ciepło - pogoda będzie nas dziś rozpieszczać. Na termometrach zobaczymy nawet 21 stopni Celsjusza. Niedziela bardziej niespokojna. Synoptycy ostrzegają przed burzami, które przejdą nad Małopolską, Podkarpaciem oraz Lubelszczyzną. W poniedziałek czeka nas załamanie aury.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju nadal napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1021 hPa i będzie spadać.

Reklama

Sobota do końca dnia pogodna i bardzo ciepła. Na termometrach zobaczymy nawet do 21 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu oraz w Zielonej Górze. Nieco chłodniej jedynie w Gdańsku - do 17 stopni Celsjusza. Padać raczej nigdzie nie powinno. Słońca mnóstwo w każdym regionie. Chmury będą pojawiać się na niebie jedynie sporadycznie. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Niedziela przyniesie lekkie ochłodzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 11 stopni Celsjusza w Gdańsku do 16 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Miejscami będzie też niespokojnie. Synoptycy ostrzegają przed burzami, które przejdą nad Małopolską, Lubelszczyzną oraz Podkarpaciem. Na Podlasiu oraz na Śląsku pokropi deszcz. W pozostałych regionach pogodnie i słonecznie. Utrzyma się umiarkowane zachmurzenie. Powieje na ogół umiarkowany wiatr.

W poniedziałek czeka nas załamanie pogody. Nad Polskę nadciągną chmury, z których popada. Najbardziej deszczowo ma być na południu, w centrum i na wschodzie Polski. Na chwile ze słońcem raczej nie ma co liczyć. Zrobi się też nieco chłodniej. Na termometrach zobaczymy od 6 stopni Celsjusza w Olsztynie do 16 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje