Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 7:50

07:17 15:30

15:34 04:44

4°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 1016 hPa
  • Wiatr W 18 km/h
61
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
161% normy
pm 10
135% normy
Jutro 2°C -1°C
Niedziela 1°C -2°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Chłodno, uwaga na zimne noce

​Na południu i zachodzie kraju sporo przejaśnień i na ogół sucho, na północy zachmurzenie wzrastające do dużego i lokalne opady deszczu - takie są prognozy na wtorek. Nadal chłodno. Na termometrach w ciągu dnia maksymalnie 7-8 st. Celsjusza. Noce mają być jeszcze zimniejsze. Środa już w całym kraju deszczowa, ale lokalnie można liczyć na chwile ze słońcem.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju nadal napływa chłodne powietrze polarnomorskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1031 hPa.

Reklama

Wtorek najpogodniejszy w Polsce południowej i zachodniej. Tam zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane, a chwil ze słońcem całkiem sporo. W Polsce północnej i centralnej zachmurzenie będzie wzrastać do dużego i miejscami - głównie na Pomorzu Zachodnim oraz Pomorzu Gdańskim - spodziewane są opady deszczu. Wartości na termometrach niezbyt wysokie. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza w Lublinie oraz w Kielcach do 8 stopni Celsjusza we Wrocławiu oraz w Łodzi. Wiatr na ogół umiarkowany.

Noc z wtorku na środę zimna. Temperatura minimalna wyniesie od 0 do 4-5 stopni Celsjusza. Zachmurzenie będzie wzrastać do dużego i lokalnie mogą pojawić się opady deszczu.  Widzialność zwłaszcza nad ranem mogą utrudniać gęste mgły. 

W środę przez Polskę będzie przemieszczać się strefa opadów deszczu. Parasole przydadzą się mieszkańcom wszystkich regionów. Najintensywniej popada w Polsce centralnej oraz na Podlasiu. Tam też zachmurzenie ma być największe. W pozostałych regionach również wilgotno, ale można liczyć na krótkie chwile ze słońcem i liczne przejaśnienia. Nadal chłodno. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza w Białymstoku do 8 stopni Celsjusza w Szczecinie oraz w Gdańsku. Wiatr na ogół umiarkowany.

W czwartek opady deszczu mają ustąpić, ale zachmurzenie na ogół ma być duże; przejaśnienia nieliczne, głównie w Polsce południowo-zachodniej i północno-zachodniej oraz w Małopolsce. Chłodno. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza w Białymstoku i w Olsztynie do 6 stopni Celsjusza w Gdańsku i w  Szczecinie. 

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!


Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni


Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejscaINTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pogoda | prognoza | prognoza pogody | pogoda długoterminowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje