Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 17:22

07:15 17:24

18:37 10:11

6°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 2°C
  • Ciśnienie 1020 hPa
  • Wiatr WNW 18 km/h
6
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
13% normy
pm 10
9% normy
Jutro 10°C 1°C
Poniedziałek 12°C 3°C

Prognoza: Zima na razie nie odpuszcza

W najbliższych dniach nie należy spodziewać się nadejścia wiosny. W całym kraju temperatura będzie utrzymywać się w okolicach zera, miejscami popada śnieg.

Dzisiaj w całej Polsce temperatura powietrza będzie oscylować wokół zera. Najcieplej ma być w województwie zachodniopomorskim, gdzie termometry pokażą do 4 st. C, najchłodniej - w woj. podlaskim, temperatura spadnie tam do -1 st. C.

W całym kraju zachmurzenie będzie umiarkowane. W sześciu województwach: małopolskim, świętokrzyskim, śląskim, warmińsko-mazurskim, pomorskim i lubelskim zapowiadane są opady śniegu.

W poniedziałek nieco cieplej będzie tylko na zachodzie Polski. W tej części kraju temperatura wzrośnie do 4 st. C. Najchłodniej będzie w woj. podkarpackim: -1 st. C. W całej Polsce zapowiadane jest zachmurzenie umiarkowane.

Reklama

Pogoda nie zmieni się we wtorek. W dalszym ciągu najcieplej będzie na zachodzie kraju: do 4 st. C w zachodniopomorskim, a najzimniej na wschodzie: do -2 na Podkarpaciu. Przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy