Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 19:56

7:15 17:25

17:285:15

8°C
 • Przelotne opady
 • Odczuwalna 2°C
 • Ciśnienie 997 hPa
 • Wiatr W 22 km/h
 • Dla biegaczy
  1
  Fatalne

  Lepiej nie wychodź z domu

 • Dla reumatyków
  1
  Łamie w kościaciach

  Fatalna pogoda dla osób z chorobą reumatyczną

 • Dla astmatyków
  7
  Neutralne

  Warunki raczej bez wpływu na występowanie duszności

29
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
69% normy
pm 10
46% normy
Jutro 8°C 2°C
Czwartek 11°C 5°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza: Wyż przyniesie dużą zmianę pogody

Najbliższe dni upłyną pod znakiem dość dobrej aury - prognozujemy sporo chwil ze słońcem i błękitnym niebem, nigdzie nie powinno już padać. Temperatury z każdym dniem będą rosnąć, pod koniec tygodnia na termometrach zobaczymy już nawet 20 stopni Celsjusza.

Polska jest w zasięgu klina wyżowego, z północy napływa cieplejsza, polarno-morska masa powietrza. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1015 hPa i będzie spadać.

Reklama

We wtorek w kraju zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami i duże. Nigdzie nie powinno padać. Temperatura maksymalna od 8 stopni Celsjusza na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu, w woj. świętokrzyskim, w Małopolsce i na Śląsku, 9 st. na Podlasiu i w woj. warmińsko-mazurskim, 10 stopni na Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, w Wielkopolsce, na Mazowszu, w woj. łódzkim, a także na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, do 11 st. C. w woj. lubuskim.

Wiatr słaby i umiarkowany, na północy porywisty, północno-zachodni, na Nizinie Szczecińskiej skręcający na zachodni. Wysoko w górach porywy wiatru do 90 km/h.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie duże, okresami słabe opady deszczu. W Beskidach, Bieszczadach i Tatrach opady deszczu ze śniegiem i śniegu, prognozuje się przyrost pokrywy śnieżnej miejscami do 8 cm.

Temperatura minimalna od 0 st., 1 st. na Podkarpaciu do 2 st., 4 st. na pozostałym obszarze, a w rejonach podgórskich Karpat od -2 st. do 0 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni, jedynie na zachodnim wybrzeżu zachodni. Wysoko w górach porywy wiatru do 80 km/h.

W środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na Podhalu opady deszczu ze śniegiem, a w Karpatach śniegu. Temperatura maksymalna od 9 st. C. na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie i na Śląsku, 10 stopni na Podkarpaciu, w Małopolsce i w woj. świętokrzyskim, 11 stopni na Lubelszczyźnie, w woj. lubuskim, w Wielkopolsce i w woj. zachodniopomorskim, 12 st. na Pomorzu, Warmii i Mazurach, w woj. kujawsko-pomorskim i w woj. łódzkim, do 13 stopni Celsjusza na Podlasiu i Mazowszu.

Wiatr umiarkowany, północno-zachodni. Wysoko w górach porywy wiatru do 90 km/h.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama