Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 12:39

07:28 15:25

10:04 17:09

0°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 1005 hPa
  • Wiatr E 9 km/h
49
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
119% normy
pm 10
80% normy
Jutro 0°C -4°C
Wtorek -3°C -8°C

Prognoza: W ciągu najbliższych dni będzie coraz cieplej

Czwartek to najzimniejszy dzień mijającego tygodnia. Teraz temperatura będzie rosła, aby w niedzielę dojść do 28 stopni Celsjusza w województwie zachodniopomorskim.

W czwartek w całej Polsce przewidywane jest niewielkie zachmurzenie, ale nigdzie nie będzie padać. Temperatura wyniesie od 12 stopni Celsjusza w woj. małopolskim do 21 st. C w woj. zachodniopomorskim.

W piątek temperatura wzrośnie do 23 st. C w woj. łódzkim i lubuskim. Najchłodniej ma być nadal w Małopolsce - 19 st. C. W zachodnio-północnej części kraju można spodziewać się przelotnych opadów.

Sobota przyniesie ocieplenie. Termometry pokażą od 21 st. C na Pomorzu do 25 st. C w woj. lubuskim. W całym kraju prognozowane jest przejściowe zachmurzenie, oprócz tego w woj.: śląskim, dolnośląskim, łódzkim, wielkopolskim, warmińsko-mazurskim, świętokrzyskim, mazowieckim możliwe są przelotne opady.

Reklama

Niedziela to idealny dzień na odpoczynek na świeżym powietrzu: zapowiada się do 28 st. C w woj. zachodniopomorskim. Najchłodniej ma być w woj. pomorskim - 23 st. C. Przez większość dnia będzie słonecznie.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL