Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 20:32

06:20 18:37

19:12 06:24

11°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 8°C
  • Ciśnienie 1022 hPa
  • Wiatr WNW 15 km/h
20
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
48% normy
pm 10
34% normy
Jutro 13°C 7°C
Czwartek 16°C 10°C

Prognoza: Słoneczny tydzień, znacznie gorszy weekend

Jeśli jeszcze nie jesteście na spacerze, to koniecznie się dziś na niego wybierzcie. Pogoda będzie do tego zachęcać. Co więcej, spacerowym planom będzie sprzyjać przez cały tydzień. Dopiero w niedzielę stwierdzi, że co za dużo spacerowania to nie zdrowo.

Niedziela w całym kraju będzie słoneczna i - jak na początek marca - bardzo ciepła. Na zachodzie słupki rtęci wskażą aż 13-14 stopni Celsjusza.

W poniedziałek niewielkie zachmurzenie pojawi się wprawdzie na północnym zachodzie, jednak temperatury będą jeszcze wyższe. Do 16 stopni w Lubuskiem.

We wtorek chmur zobaczymy więcej, ale słońce dziarsko będzie się przez nie przedzierać. Tak dziarsko, że w środę znów będzie królować na niebie. Niestety przy trochę niższych temperaturach. Słupki rtęci wskażą od 7 stopni Celsjusza na wschodzie do 9 na zachodzie.

Reklama

Bardzo słonecznie będzie także w czwartek i piątek. Zrobi się też cieplej. Na Dolnym Śląsku będzie nawet 17 stopni!

Niestety - jak to zazwyczaj bywa - pogoda popsuje się z początkiem weekendu. Zacznie się w sobotę od niewielkich opadów deszczu na zachodzie kraju i znacznego zachmurzenia na północy. Na szczęście nadal będzie bardzo ciepło - średnio 14-15 stopni.

Znacznie gorzej zapowiada się niedziela. Humor popsuje zwłaszcza duże zachmurzenie. A w województwach: zachodniopomorskim, dolnośląskim, świętokrzyskim i lubelskim także deszcz. Na odrobinę słońca mogą liczyć tylko mieszkańcy województwa pomorskiego. Zmiana nastąpi także na termometrach - w kraju będzie od 5 stopni na północnym wschodzie do 8 na zachodzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne