Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:43

05:03 20:20

01:16 18:55

14°C
  • Mgła
  • Odczuwalna 15°C
  • Ciśnienie 1014 hPa
  • Wiatr N 0 km/h
20
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
48% normy
pm 10
36% normy
Jutro 16°C 12°C
Sobota 23°C 14°C

Prognoza pogody. Zmienna aura za oknem

Wyjątkowo kapryśna pogoda czeka nas w ciągu najbliższych kilku dni. Raz będzie ciepło i wiosennie, innym razem deszczowo i chłodno. Prezentujemy prognozę pogody do końca tygodnia.

PONIEDZIAŁEK

W wielkanocny poniedziałek termometry wskażą od 11-13 stopni Celsjusza na wschodzie i północy kraju, do 15-16 na zachodzie i południu Polski. W większości kraju będzie pogodnie, chmury rzadko będą przesłaniać słońce. Idealna pogoda, żeby odejść na chwilę od świątecznego stołu i przespacerować się na łonie natury.

WTOREK

We wtorek pogoda znacznie się pogorszy. Będzie chłodniej: od dziewięciu kresek powyżej zera w województwie zachodnio-pomorskim, do 15 w centrum kraju. Praktycznie w całej Polsce spodziewane są opady deszczu. Najczęściej padać będzie na zachodzie i w centrum.

Reklama

ŚRODA

W środku tygodnia utrzyma się podobna pogoda. Nieco lepsze wiadomości dla mieszkańców południa kraju - tam częściej można spodziewać się przejaśnień. Wszędzie warto jednak mieć ze sobą parasol. Temperatury od dziewięciu do 14 stopni Celsjusza.

CZWARTEK

W czwartek pogoda poprawi się. Przestanie padać i w wielu miejscach w kraju słońce wyjdzie zza chmur. Będzie wiosennie, zwłaszcza na południu. Tam słupki rtęci zatrzymają się na szesnastej kresce powyżej zera.

PIĄTEK

Niestety w piątek znów spadnie deszcz. Chmury przykryją cały kraj, będzie chłodniej. Temperatury spadną nawet do pięciu stopniu na Podlasiu. Chłodno będzie także na północy. Najcieplej na południu, gdzie termometry wskażą 12 stopni Celsjusza.

SPRAWDŹ PROGNOZĘ POGODY NA WEEKEND

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje