Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:22

4:15 21:00

11:080:54

19°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 17°C
 • Ciśnienie 1018 hPa
 • Wiatr NNW 15 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

47
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
113% normy
pm 10
80% normy
Jutro 28°C 17°C
Czwartek 31°C 12°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Zbliża się spore ochłodzenie

Zachmurzenie, opady śniegu lub śniegu z deszczem i minusowe temperatury - nadchodzący weekend przyniesie namiastkę zimowej aury.

W piątek w kraju utrzyma się zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem, głównie w południowej Polsce. Temperatura maksymalna od -2 st. na północnym wschodzie kraju do 3 st. na południowym zachodzie. Najcieplej będzie we Wrocławiu, gdzie temperatura wyniesie 3 st., najzimniej w Olsztynie (-2). Wiatr przeważnie umiarkowany, wschodni.

Reklama

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami, głównie na północy Polski. Na południu miejscami słabe opady śniegu. 

W sobotę na północnym wschodzie Polski przewidywane jest zachmurzenie małe i umiarkowane. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże. W Sudetach możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -3 st. na północnym wschodzie kraju do 0 st. na południowym zachodzie i miejscami na wybrzeżu. Wiatr przeważnie umiarkowany, na zachodzie i południu kraju porywisty, wschodni i południowo-wschodni.

W niedzielę na północnym wschodzie Polski przewidywane jest zachmurzenie małe i umiarkowane. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże. W Sudetach możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -6 st. na północnym wschodzie kraju do 1 st. na zachodzie. Najcieplej będzie w województwach lubuskim, dolnośląskim i opolskim, gdzie temperatura wyniesie 1 st., najzimniej w podlaskim (-6). Wiatr przeważnie umiarkowany, na zachodzie i południu kraju porywisty, wschodni i południowo-wschodni.

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama