Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 14:53

07:35 15:56

11:04 21:56

-12°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -17°C
  • Ciśnienie 1020 hPa
  • Wiatr NNW 11 km/h
72
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
206% normy
pm 10
169% normy
Jutro -11°C -14°C
Wtorek 0°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Wraca wiosenna aura!

Pogodne niebo i temperatury sięgające nawet 10 stopni Celsjusza - to pogoda, która będzie nam towarzyszyć w najbliższe dni. Do Polski wraca wiosna?

W środę pogodnie i ciepło. Jedynie w północno-wschodniej Polsce mogą wystąpić przelotne opady śniegu z deszczem. Termometry wskażą od jednego stopnia Celsjusza na wschodzie kraju do dziesięciu w województwie zachodniopomorskim. Na pozostałym obszarze kraju temperatury w granicach 4-8 stopni. 

Reklama

W czwartek jeszcze cieplej. Najniższe temperatury (3 stopnie Celsjusza) na wschodzie kraju, najwyższe (9 stopni) na zachodzie. W centralnej, północnej i południowej Polsce termometry wskażą od 4 do 7 stopni. Na przeważającym obszarze Polski pogodnie, deszcz jedynie w województwach: pomorskim i zachodniopomorskim. 

W piątek pogoda nieco się pogorszy. Najwyższe temperatury (8 stopni) na Dolnym Śląsku, najzimniej (2 stopnie) na Podlasiu. Będzie nam też towarzyszyć pochmurne niebo, a w województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim popada deszcz. 

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama