Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 4:48

07:24 15:26

17:51 10:24

-4°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -12°C
  • Ciśnienie 1026 hPa
  • Wiatr ESE 22 km/h
65
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
179% normy
pm 10
148% normy
Jutro 1°C 0°C
Piątek 6°C 4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Wraca wiosenna aura!

Pogodne niebo i temperatury sięgające nawet 10 stopni Celsjusza - to pogoda, która będzie nam towarzyszyć w najbliższe dni. Do Polski wraca wiosna?

W środę pogodnie i ciepło. Jedynie w północno-wschodniej Polsce mogą wystąpić przelotne opady śniegu z deszczem. Termometry wskażą od jednego stopnia Celsjusza na wschodzie kraju do dziesięciu w województwie zachodniopomorskim. Na pozostałym obszarze kraju temperatury w granicach 4-8 stopni. 

Reklama

W czwartek jeszcze cieplej. Najniższe temperatury (3 stopnie Celsjusza) na wschodzie kraju, najwyższe (9 stopni) na zachodzie. W centralnej, północnej i południowej Polsce termometry wskażą od 4 do 7 stopni. Na przeważającym obszarze Polski pogodnie, deszcz jedynie w województwach: pomorskim i zachodniopomorskim. 

W piątek pogoda nieco się pogorszy. Najwyższe temperatury (8 stopni) na Dolnym Śląsku, najzimniej (2 stopnie) na Podlasiu. Będzie nam też towarzyszyć pochmurne niebo, a w województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim popada deszcz. 

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama