Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 10:45

07:25 16:12

14:27 07:01

1°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -7°C
  • Ciśnienie 1004 hPa
  • Wiatr W 30 km/h
39
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
94% normy
pm 10
70% normy
Jutro 1°C -3°C
Czwartek 1°C -4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody. W nocy spadnie śnieg

Jak informuje IMGW północna połowa Europy jest w zasięgu rozległego niżu znad Finlandii, nad resztą kontynentu dominują wyże. Polska jest pomiędzy niżem z ośrodkiem w rejonie Finlandii, a wyżem z centrum nad Francją. Z zachodu napływa chłodne powietrze polarne morskie.

W poniedziałek (23 listopada) będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu i deszczu ze śniegiem, w górach opady śniegu. Na północy lokalnie niewykluczone słabe burze. Temperatura maksymalna od 4 st. C na południowym wschodzie do 7 st. C na zachodzie; w obszarach podgórskich od 3 st. C do 5 st. C.

Reklama

We wtorek (24 listopada) na północy i wschodzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnie opady deszczu. Na pozostałym obszarze pogodnie. Temperatura maksymalna od st. C miejscami w Lubelskiem oraz Lubuskim i w obszarach podgórskich do 7 st. C na południu i w Zachodniopomorskiem.

W środę (25 listopada) w całym kraju zachmurzenie duże, miejscami z przejaśnieniami. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku i w województwach pomorskich, gdzie temperatura będzie wahała się od 7st. C do 8 st. C. Na Mazowszu, Podlasiu i Podkarpaciu termometry wskażą 5 st. C.

Nocami może popadać przelotny deszczu, na północnym wschodzie deszczu ze śniegiem, a w obszarach podgórskich i w górach opady śniegu.

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama