Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:06

6:27 18:28

19:026:21

7°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 3°C
 • Ciśnienie 1021 hPa
 • Wiatr WNW 17 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

11
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
27% normy
pm 10
19% normy
Jutro 14°C 10°C
Czwartek 18°C 11°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Upalne pożegnanie lata

Schyłek kalendarzowego lata nie pozwoli nam zapomnieć, że to najcieplejsza pora roku. Najbliższe dni września wciąż będą słoneczne, termometry wskażą nawet 27 stopni Celsjusza, a przelotne opady deszczu pojawią się tylko gdzieniegdzie. Jesień powita nas jednak znacznym ochłodzeniem, a słońce schowa się za chmurami.

WEEKEND

Czekają nas kolejne słoneczne dni września. Choć wieczory, noce i poranki są już naprawdę zimne, w ciągu dnia robi się ciepło.

Reklama

W sobotę temperatura wyniesie od 19 st. Celsjusza w województwie pomorskim, po 20-21 st. w pozostałych częściach kraju.

Niedziela będzie nieco chłodniejsza na północy i wschodzie Polski (18 st. w Gdańsku, Olsztynie i Białymstoku), ale wciąż słoneczna.

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

PONIEDZIAŁEK

W poniedziałek termometry wskażą od 21 st. Celsjusza w Białymstoku po 25 st. na zachodzie Polski. W przeważającej części kraju słonecznie lub częściowo słonecznie. W województwach: zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim i podlaskim przewidywane większe zachmurzenie.

WTOREK

Od 21 st. Celsjusza na północy Polski po aż 26 st. we Wrocławiu. Pochmurnie jedynie w Pomorskiem, w pozostałych rejonach kraju pokaże się słońce.

ŚRODA

W środę temperatury w ciągu dnia wzrosną i wyniosą od 22 st. w Białymstoku po 27 st. we Wrocławiu. W całym kraju słonecznie bądź przeważnie słonecznie.

CZWARTEK

Czwartek wciąż ciepły - od 22 st. Celsjusza w Białymstoku po 26 st. w Poznaniu, Zielonej Górze i Wrocławiu. Uwaga! W województwach: śląskim i małopolskim spodziewane są przelotne opady deszczu.

Aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

PIĄTEK

Zgodnie z przewidywaniami synoptyków, piątek będzie słoneczny w całym kraju. Na wschodzie nieco się ochłodzi (19 st. Celsjusza w Białymstoku), ale na zachodzie wciąż 26 st.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

SOBOTA

Sobota będzie słoneczna, ale znacznie chłodniejsza - termometry pokażą od 16 st. w Białystoku po 20 st. w zachodnich województwach. W Kielcach spodziewane opady deszczu.

NIEDZIELA

W niedzielę ochłodzi się w całym kraju, a słońce schowa się za chmurami. Temperatura w ciągu dnia wyniesie od 16 st. Celsjusza w Podlasiem po 19 st. w Małopolsce i na Śląsku.

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje