Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 16:55

07:15 17:24

18:37 10:11

7°C
  • Przelotne opady
  • Odczuwalna 0°C
  • Ciśnienie 1020 hPa
  • Wiatr WNW 33 km/h
7
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
17% normy
pm 10
12% normy
Jutro 10°C 1°C
Poniedziałek 12°C 3°C

Prognoza pogody: Słoneczne dni przetykane burzami

Końcówka kalendarzowego lata przyniesie kolejne słoneczne dni. Druga część bieżącego tygodnia zapowiada się raczej pogodnie, ale w niektórych rejonach kraju mogą wystąpić burze. Sprawdź, gdzie i kiedy!

CZWARTEK, 6.09.2018

Dziś termometry w ciągu dnia wskażą od 21 st. Celsjusza w Krakowie po 25 st. w Białymstoku. Będzie raczej słonecznie. Lokalnie na wschodzie kraju od Białegostoku po Rzeszów mogą wystąpić burze.

Choć w ciągu dnia robi się naprawdę ciepło, wieczory, noce i poranki są już chłodne. Na przykład w Krakowie nad ranem temperatura wynosiła zaledwie 13 st. Celsjusza. Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Reklama

PIĄTEK, 7.09.2018

W piątek od 22 st. Celsjusza w Lublinie po nawet 26 st. w Warszawie, Olsztynie, Poznaniu i w zachodnich województwach Polski. W przeważającej części kraju słonecznie lub częściowo słonecznie. Jedynie w Szczecinie i Zielonej Górze spodziewane burze z piorunami.

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

SOBOTA, 8.09.2018

W sobotę będzie nieco chłodniej, choć wciąż ciepło - od 21 st. Celsjusza w Gdańsku po 25 st. w Warszawie i Białymstoku. Burz tym razem spodziewać się mogą mieszkańcy województw: warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

NIEDZIELA, 9.09.2018

W ciągu dnia temperatura wyniesie od 22 st. Celsjusza w Gdańsku po 25 st. w Białymstoku, Poznaniu, Wrocławiu i Lublinie. Będzie słonecznie bądź częściowo słonecznie. Synoptycy nie prognozują burz.

Kiedy zmiana aury?

Słońce schowa się za chmurami dopiero we wtorek. Wtedy też się ochłodzi, szczególnie na północy kraju - w Gdańsku temperatura w ciągu spadnie do 18 st. Celsjusza.

W północnych województwach prognozowane też są opady deszczu.

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL