Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 7:50

07:04 16:35

20:30 09:26

-1°C
  • Przeważnie słonecznie
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 1044 hPa
  • Wiatr SE 6 km/h
47
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
113% normy
pm 10
72% normy
Jutro 1°C -4°C
Piątek 3°C -1°C

Prognoza pogody. Słońce, deszcz i burze

Słońce, deszcz, a czasem burze. Pogoda w ostatnich dniach kwietnia będzie bardzo kapryśna. Poznaj najnowsze prognozy i sprawdź, czy lepiej mieć ze sobą okulary przeciwsłoneczne czy parasol…

CZWARTEK, 28.04.

Termometry wskażą dziś od dziewięciu stopni w województwie zachodnio-pomorskim do 12-14 w pozostałej części kraju. Najcieplej będzie na południu, tam też spodziewane są przejaśnienia. W wielu miejscach Polski spadnie deszcz. Synoptycy ostrzegają także przed burzami. Te mogą wystąpić m.in. na północy, w centrum i na zachodzie kraju.

CZYTAJ DALEJ

PIĄTEK, 29.04.

W piątek pogoda poprawi się. Będzie nieco cieplej, a parasole w wielu miejscach Polski będzie można zostawić w domu. Słupek rtęci zatrzyma się na 14-16. kresce. Najcieplej będzie na południu, nieco chłodniej na północy i północnym-zachodzie. Na północy i północnym-wschodzie możliwe burze z piorunami.

Reklama

CZYTAJ DALEJ

SOBOTA, 30.04.

Na początek długiego weekendu mamy dobrą i złą wiadomość. Zacznijmy od złej - dla mieszkańców wschodniej i centralnej części Polski. Od Białegostoku przez Warszawę po Rzeszów spadnie deszcz, będzie pochmurno, a termometry wskażą maksymalnie 13-14 stopni.

A teraz ta bardziej optymistyczna wiadomość - w pozostałej części kraju (poza woj. zachodnio-pomorskim, gdzie spodziewane są burze) będzie pogodnie, a słupek rtęci zatrzyma się nawet na 18. kresce. Nic tylko cieszyć się weekendem i rozpalić grilla!

SPRAWDŹ PROGNOZĘ NA DŁUGI WEEKEND MAJOWY!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy