Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 4:10

5:41 17:47

6:5220:03

-6°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna -13°C
 • Ciśnienie 1017 hPa
 • Wiatr NE 17 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

44
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Lekko zanieczyszczone
pm 2.5
105% normy
pm 10
81% normy
Jutro 1°C -6°C
Środa 2°C -6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Przejściowe zachmurzenia i przelotne opady

Początek tygodnia przyniesie niewielkie ochłodzenie, które utrzyma się przez kilka najbliższych dni. Temperatura w całym kraju nie przekroczy dwadzieścia kilka kresek, ale będzie dość słonecznie. W niektórych regionach przewidywane są przelotne opady deszczu.

Poniedziałek, 3 lipca

Początek tygodnia zapowiada się częściowo słonecznie. Najwyższa temperatura - 21 stopni Celsjusza - w Rzeszowie, Krakowie, Zielonej Górze i we Wrocławiu. Najchłodniej będzie w rejonie Olsztyna i Białegostoku - tam temperatura wyniesie 18 stopni Celsjusza. Nie przewiduje się opadów. Wiatr stały, w porywach do 18 km/h.

Wtorek, 4 lipca

Reklama

Na północy i w centrum kraju (Gdańsk, Olsztyn, Białystok i Warszawa) możliwe burze i przelotne opady deszczu. Przejściowe zachmurzenia w pozostałej części kraju. Temperatura maksymalna wyniesie 23 stopnie Celsjusza na południowym-wschodzie. Najzimniej w północnej części kraju - 17 stopni Celsjusza. Wiatr stały 20 km/h.

Środa, 5 lipca

W środę przelotne opady przewidywane są niemal w całej Polsce. Maksymalna temperatura na Podkarpaciu i w Małopolsce - 23 stopnie Celsjusza. Najzimniej będzie w centrum i w północnej części kraju - tam do 19 stopni Celsjusza. Wiatr stały, do 16 km/h.

Dowiedz się więcej na temat: pogoda

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama