Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 22:41

07:13 17:26

18:16 08:59

9°C
  • Przelotne opady
  • Odczuwalna 3°C
  • Ciśnienie 1007 hPa
  • Wiatr WSW 28 km/h
9
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
21% normy
pm 10
14% normy
Jutro 9°C 2°C
Niedziela 10°C 1°C

Prognoza pogody: Początek maja zimny i deszczowy

Początek maja zapowiada się zimny i deszczowy. W całym kraju będzie dosyć pochmurno i wietrznie. Zobacz prognozę pogody na najbliższe dni.

W poniedziałek na północy zachmurzenie małe i umiarkowane. Na pozostałym obszarze zachmurzenie przeważnie duże, miejscami opady deszczu, zwłaszcza na obszarze od południowej i środkowej części Lubelszczyzny, przez południowe Mazowsze, Ziemię Świętokrzyską, południe Ziemi Łódzkiej, po Górny Śląsk i północną Małopolskę, gdzie opady deszczu okresami będą o natężeniu umiarkowanym i ich wysokość wyniesie do 20 mm, lokalnie 30 mm. 

Temperatura maksymalna od ok. 13-14 st. na południu i w strefie nadmorskiej, do 17-22 st. na przeważającym obszarze. Wiatr na południu na ogół słaby, zachodni, na pozostałym obszarze umiarkowany, na wybrzeżu także dość silny i porywisty, z kierunków północnych.

Reklama

We wtorek na południu zachmurzenie duże z większymi przejaśnienia i miejscami przelotne opady deszczu, na południu Małopolski i Podkarpacia przewidywana wysokość opadów do 15 mm. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna przeważnie od 14 st. do 20 st., na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie ok. 13 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

Początek maja niestety nie przyniesie zmiany aury. Będzie pochmurnie i deszczowo. Dodatkowo, po weekendzie nastąpi spadek temperatury. Miejscami będzie zaledwie 11 st.

Sprawdź, czym oddychasz! Jakość powietrza w polskich miejscowościach -> kliknij!

Aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


PAP/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje