Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 23:48

5:25 19:55

1:5523:25

19°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 20°C
 • Ciśnienie 1020 hPa
 • Wiatr CLM 0 km/h
 • Dla biegaczy
  6
  Dobre

  Dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Pogoda sprzyjająca dużej aktywności komarów
38
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
92% normy
pm 10
63% normy
Jutro 27°C 16°C
Poniedziałek 29°C 18°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Ostrzeżenie przed ulewami

Najbliższe dni upłyną pod znakiem niespokojnej pogody. Prawie w całej Polsce będzie padać - synoptycy ostrzegają przed bardzo intensywnym deszczem, który w środę wystąpi na Podkarpaciu, a w czwartek na Pomorzu. Na Podkarpaciu możliwe burze, lokalnie gwałtowne.

Polska jest w obszarze obniżonego ciśnienia, w dość ciepłym powietrzu polarno-morskim.

Reklama

We wtorek na południu, w centrum i na wschodzie zachmurzenie duże, przejaśnienia możliwe jedynie na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Na chwile ze słońcem mogą liczyć mieszkańcy wschodnich i północnych województw. Prawie w całej Polsce będzie padać, lokalnie możliwe także burze. Bez deszczu tylko w woj. zachodniopomorskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Temperatura maksymalna od 20 stopni na Śląsku, 22 na wschodzie, w centrum, w woj. małopolskim i świętokrzyskim, do 23-24 w pozostałych regionach.

Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, porywisty, zachodni i południowo-zachodni. W czasie burz porywy wiatru do 65 km/h.

W nocy  zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, zwłaszcza na zachodzie kraju. Miejscami przelotne opady deszczu, głównie na południu kraju. Temperatura minimalna przeważnie od 12 do 14 st C, tylko na południowym wschodzie do 17 st C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, porywisty, przeważnie południowo-zachodni.

W środę na północy zachmurzenie umiarkowane, a na południu - duże. W województwie łódzkim, dolnośląskim, opolskim, śląskim, małopolskim i na Podkarpaciu prognozujemy opady deszczu. W Rzeszowie będzie będą to opady bardzo intensywne.

Temperatura maksymalna od 20 stopni na Śląsku, w woj. świętokrzyskim, 22 na Lubelszczyźnie, 23 w Małopolsce, na Mazowszu, w woj. lubuskim i na Warmii i Mazurach, 24 st. C. w woj. łódzkim, w Wielkopolsce i na Pomorzu, do 25 na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, na Podkarpaciu, w woj. kujawsko-pomorskim i zachodniopomorskim.

Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.

W czwartek nadal będzie deszczowo i pochmurno. Przejaśnienia możliwe tylko w Małopolsce, na Lubelszczyźnie, Mazowszu i na Warmii i Mazurach.

Prawie w całej Polsce prognozujemy deszcz - bardzo intensywnych opadów spodziewamy się na Pomorzu, natomiast burze wystąpią na Podkarpaciu.

Temperatura maksymalna od 21 stopni na Śląsku i w woj. świętokrzyskim, do 22-23 w pozostałych regionach.


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje