Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 2:57

4:26 20:41

18:083:54

16°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 14°C
 • Ciśnienie 1023 hPa
 • Wiatr ENE 9 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

45
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
109% normy
pm 10
75% normy
Jutro 26°C 14°C
Wtorek 27°C 15°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Opady śniegu i niewielki mróz

W najbliższych dniach zima łagodnie przypomni nam o sobie - będzie sypał śnieg i pojawią się niewielkie przymrozki. Na termometrach w ciągu dnia zobaczymy od minus 2 do plus 2 stopni Celsjusza.

W sobotę pogoda podzieli Polskę po przekątnej. Na przejaśnienia mogą liczyć mieszkańcy północnej i zachodniej części Polski. Tam termometry wskażą od -2 stopni w Olsztynie do +1 stopnia w Gdańsku, Zielonej Górze i Wrocławiu. Na wschodzie i południu kraju należy spodziewać się opadów śniegu. Poniżej zera temperatura utrzyma się w ciągu dnia w Kielcach i Katowicach (minus 1 stopień), najcieplej będzie w Rzeszowie (plus 2 stopnie).

Reklama

W niedzielę ma sypać już w prawie całym kraju, słońce zza chmur może jedynie wyglądać w województwach zachodniopomorskim i lubuskim. Tam też będzie najcieplej - plus 2 stopnie Celsjusza. Mieszkańcy części południowo-wschodniej muszą liczyć się z lekkim mrozem w ciągu dnia - do minus 2 stopni w Krakowie i Kielcach.

Prawie z taką samą pogodą przywitamy nowy tydzień. Poniedziałek ma upłynąć także ze śniegiem, a przejaśnienia pojawią się już tylko w okolicach Szczecina. Jednostopniowy mróz utrzyma się przez dzień w województwach świętokrzyskim, lubelskim i podlaskim. W pozostałej części kraju termometry będą pokazywać od 0 do 2 stopni Celsjusza.

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama