Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:36

07:22 16:14

11:10 01:00

0°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -4°C
  • Ciśnienie 1024 hPa
  • Wiatr NNW 11 km/h
18
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
43% normy
pm 10
24% normy
Jutro 1°C 0°C
Poniedziałek 3°C 2°C

Prognoza pogody: Opady śniegu i niewielki mróz

W najbliższych dniach zima łagodnie przypomni nam o sobie - będzie sypał śnieg i pojawią się niewielkie przymrozki. Na termometrach w ciągu dnia zobaczymy od minus 2 do plus 2 stopni Celsjusza.

W sobotę pogoda podzieli Polskę po przekątnej. Na przejaśnienia mogą liczyć mieszkańcy północnej i zachodniej części Polski. Tam termometry wskażą od -2 stopni w Olsztynie do +1 stopnia w Gdańsku, Zielonej Górze i Wrocławiu. Na wschodzie i południu kraju należy spodziewać się opadów śniegu. Poniżej zera temperatura utrzyma się w ciągu dnia w Kielcach i Katowicach (minus 1 stopień), najcieplej będzie w Rzeszowie (plus 2 stopnie).

W niedzielę ma sypać już w prawie całym kraju, słońce zza chmur może jedynie wyglądać w województwach zachodniopomorskim i lubuskim. Tam też będzie najcieplej - plus 2 stopnie Celsjusza. Mieszkańcy części południowo-wschodniej muszą liczyć się z lekkim mrozem w ciągu dnia - do minus 2 stopni w Krakowie i Kielcach.

Reklama

Prawie z taką samą pogodą przywitamy nowy tydzień. Poniedziałek ma upłynąć także ze śniegiem, a przejaśnienia pojawią się już tylko w okolicach Szczecina. Jednostopniowy mróz utrzyma się przez dzień w województwach świętokrzyskim, lubelskim i podlaskim. W pozostałej części kraju termometry będą pokazywać od 0 do 2 stopni Celsjusza.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy