Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 16:47

7:11 17:29

16:472:56

13°C
 • Częściowo słonecznie
 • Odczuwalna 13°C
 • Ciśnienie 1028 hPa
 • Wiatr WNW 6 km/h
 • Dla biegaczy
  7
  Bardzo dobre

  Bardzo dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

12
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
29% normy
pm 10
20% normy
Jutro 13°C 3°C
Wtorek 9°C 3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Opady śniegu i niewielki mróz

W najbliższych dniach zima łagodnie przypomni nam o sobie - będzie sypał śnieg i pojawią się niewielkie przymrozki. Na termometrach w ciągu dnia zobaczymy od minus 2 do plus 2 stopni Celsjusza.

W sobotę pogoda podzieli Polskę po przekątnej. Na przejaśnienia mogą liczyć mieszkańcy północnej i zachodniej części Polski. Tam termometry wskażą od -2 stopni w Olsztynie do +1 stopnia w Gdańsku, Zielonej Górze i Wrocławiu. Na wschodzie i południu kraju należy spodziewać się opadów śniegu. Poniżej zera temperatura utrzyma się w ciągu dnia w Kielcach i Katowicach (minus 1 stopień), najcieplej będzie w Rzeszowie (plus 2 stopnie).

Reklama

W niedzielę ma sypać już w prawie całym kraju, słońce zza chmur może jedynie wyglądać w województwach zachodniopomorskim i lubuskim. Tam też będzie najcieplej - plus 2 stopnie Celsjusza. Mieszkańcy części południowo-wschodniej muszą liczyć się z lekkim mrozem w ciągu dnia - do minus 2 stopni w Krakowie i Kielcach.

Prawie z taką samą pogodą przywitamy nowy tydzień. Poniedziałek ma upłynąć także ze śniegiem, a przejaśnienia pojawią się już tylko w okolicach Szczecina. Jednostopniowy mróz utrzyma się przez dzień w województwach świętokrzyskim, lubelskim i podlaskim. W pozostałej części kraju termometry będą pokazywać od 0 do 2 stopni Celsjusza.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje