Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:33

06:19 18:39

18:59 05:07

8°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 4°C
  • Ciśnienie 1015 hPa
  • Wiatr NW 17 km/h
11
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
27% normy
pm 10
19% normy
Jutro 14°C 7°C
Środa 14°C 5°C

Prognoza pogody: Ocieplenie dopiero w weekend

Przed nami kilka deszczowych i pochmurnych dni. Synoptycy spodziewają się również opadów śniegu. Poprawa pogody dopiero w weekend.

Wybierasz się na narty? Sprawdź warunki na stokach!

W środę termometry wskażą maksymalnie od pięciu do ośmiu stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie na północy i w centrum kraju, najcieplej na południu. Wychodząc z domu warto pamiętać o parasolu lub dobrej kurtce przeciwdeszczowej. W całym kraju będzie pochmurno, deszcz spadnie m.in. w Małopolsce, na Śląsku, w Wielkopolsce i na Pomorzu.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem i sztormem

Reklama

W czwartek temperatury spadną. Słupki rtęci zatrzymają się na piątej kresce powyżej zera w Warszawie i Zielonej Górze, w przeważającej części Polski maksymalnie wskażą trzy "kreski" na plusie. Będzie zimno i pochmurno; prognozy wskazują na opady deszczu i śniegu.

W piątek będzie chłodno: od dwóch stopni Celsjusza na wschodzie i północy do pięciu na zachodzie Polski. Śnieg spadnie na zachodzie i południu kraju, w centrum spore zachmurzenie. Na wschodzie i północy zacznie się przejaśniać. Także w Warszawie słońce śmielej zacznie wyglądać zza chmur.

W sobotę pogoda poprawi się. Będzie znacznie cieplej: od 4-5 stopni Celsjusza na wschodzie i północy do nawet 10-11 "kresek" powyżej zera we Wrocławiu, Poznaniu i Zielonej Górze. W całym kraju będzie znacznie pogodniej, przejaśnieni się. Na ten moment synoptycy nie spodziewają się opadów deszczu.

Ładna pogoda utrzyma się również w niedzielę. Termometry wskażą od 6 do dziesięciu stopni Celsjusza, w przeważającej części kraju będzie ciepło i pogodnie. Nic tylko korzystać z uroków iście wiosennego - jak na luty - weekendu!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama