Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 15:19

5:31 19:41

7:5123:49

21°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 20°C
 • Ciśnienie 1027 hPa
 • Wiatr NW 28 km/h
 • Dla biegaczy
  10
  Idealne

  Idealna pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

14
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
33% normy
pm 10
22% normy
Jutro 21°C 11°C
Sobota 23°C 6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Ocieplenie dopiero w weekend

Przed nami kilka deszczowych i pochmurnych dni. Synoptycy spodziewają się również opadów śniegu. Poprawa pogody dopiero w weekend.

Wybierasz się na narty? Sprawdź warunki na stokach!

Reklama

W środę termometry wskażą maksymalnie od pięciu do ośmiu stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie na północy i w centrum kraju, najcieplej na południu. Wychodząc z domu warto pamiętać o parasolu lub dobrej kurtce przeciwdeszczowej. W całym kraju będzie pochmurno, deszcz spadnie m.in. w Małopolsce, na Śląsku, w Wielkopolsce i na Pomorzu.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem i sztormem

W czwartek temperatury spadną. Słupki rtęci zatrzymają się na piątej kresce powyżej zera w Warszawie i Zielonej Górze, w przeważającej części Polski maksymalnie wskażą trzy "kreski" na plusie. Będzie zimno i pochmurno; prognozy wskazują na opady deszczu i śniegu.

W piątek będzie chłodno: od dwóch stopni Celsjusza na wschodzie i północy do pięciu na zachodzie Polski. Śnieg spadnie na zachodzie i południu kraju, w centrum spore zachmurzenie. Na wschodzie i północy zacznie się przejaśniać. Także w Warszawie słońce śmielej zacznie wyglądać zza chmur.

W sobotę pogoda poprawi się. Będzie znacznie cieplej: od 4-5 stopni Celsjusza na wschodzie i północy do nawet 10-11 "kresek" powyżej zera we Wrocławiu, Poznaniu i Zielonej Górze. W całym kraju będzie znacznie pogodniej, przejaśnieni się. Na ten moment synoptycy nie spodziewają się opadów deszczu.

Ładna pogoda utrzyma się również w niedzielę. Termometry wskażą od 6 do dziesięciu stopni Celsjusza, w przeważającej części kraju będzie ciepło i pogodnie. Nic tylko korzystać z uroków iście wiosennego - jak na luty - weekendu!

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje