Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:35

07:19 15:28

13:35 22:35

1°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -4°C
  • Ciśnienie 1024 hPa
  • Wiatr E 17 km/h
41
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
99% normy
pm 10
63% normy
Jutro 0°C -4°C
Czwartek 0°C -8°C

Prognoza pogody: Niedziela ciepła i bez deszczu

Niedziela będzie pogodna i bardzo ciepła nad przeważającym obszarem kraju. W centrum i na zachodzie Polski temperatury dojdą do 20 stopni Celsjusza - powiedziała Ewa Łapińska, synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Zdaniem meteorologów IMGW, w niedzielę najwięcej chmur pojawi się na zachodzie i północy kraju, jednak w ciągu dnia należy spodziewać się wielu przejaśnień. Nie będzie deszczu, a temperatura maksymalna wyniesie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, około 20 stopni w centrum, do 22 stopni na zachodzie i południowym zachodzie Polski. Nad morzem termometry wskażą do 19-20 stopni.

- Niedziela będzie pogodna i ciepła oraz z dużą ilością słońca, które będzie przebijało się przez chmury. W całym kraju będzie wiał umiarkowany wiatr z kierunków południowych, który nad morzem, w porywach, osiągać będzie prędkość 70 km/h, a w wysokich partiach Tatr nawet 90 km/h - powiedziała Łapińska.

Także w nocy z niedzieli na poniedziałek meteorolodzy nie przewidują żadnych opadów. Zachmurzenie będzie duże tylko na północy oraz zachodzie kraju. Temperatura minimalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na wschodzie, przez 10 stopni w centrum, do 14 stopni na północnym zachodzie. Wiatr będzie umiarkowany, z kierunków południowych, dochodzący do 50 km/h. 

ReklamaPAP
Dowiedz się więcej na temat: pogoda | pogoda na dzisiaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy