Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 16:44

5:28 19:50

16:010:34

31°C
 • Częściowo słonecznie
 • Odczuwalna 31°C
 • Ciśnienie 1012 hPa
 • Wiatr W 13 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Pogoda sprzyjająca dużej aktywności komarów
30
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
72% normy
pm 10
48% normy
Jutro 25°C 12°C
Środa 26°C 15°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na Zaduszki

Wybierając się na cmentarz, nie zapominajmy dzisiaj o parasolach. Może popadać, a słońca ma być jak na lekarstwo. Jednak, jak zaznaczają w komentarzach nasi użytkownicy, "w końcu to listopad, a nie środek lata"...

Dzisiaj na południowym wschodzie zachmurzenie umiarkowane, wzrastające do dużego, w górach miejscami opady deszczu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże, od zachodu wzrastające do całkowitego oraz opady deszczu przemieszczające się z zachodu w głąb kraju.

Reklama

Najcieplej będzie na Podkarpaciu, najchłodniej - na Pomorzu oraz Warmii i Mazurach. Wiatr południowy i południowo-zachodni, umiarkowany, miejscami dość silny, porywisty, w rejonach podgórskich, w porywach do 60 km/h. Wysoko w górach wiatr silny i bardzo silny, w porywach do 100 km/h.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie duże z postępującymi od zachodu większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe, przelotne opady deszczu, od zachodu kraju zanikające. Będzie bardzo zimno. Wiatr na północy kraju południowo-zachodni i zachodni umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, a na wybrzeżu dość silny i silny w porywach do 75 km/h. Na pozostałym obszarze kraju wiatr południowo-zachodni umiarkowany, porywisty.

W niedzielę pochmurno. Początkowo, na południowym wschodzie, większe przejaśnienia. Opady deszczu przemieszczające się z zachodu na wschód. Na Śląsku i w Małopolsce prognozowana suma opadów - do 15 mm. Najcieplej będzie na Podkarpaciu i w Małopolsce - nawet 15 stopni Celsjusza. Wiatr południowy i południowo-zachodni, na zachodzie kraju skręcający na zachodni, umiarkowany i dość silny, porywisty.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje