Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 14:11

07:29 16:06

23:25 11:00

0°C
  • Przeważnie słonecznie
  • Odczuwalna 3°C
  • Ciśnienie 1030 hPa
  • Wiatr N 6 km/h
17
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
41% normy
pm 10
23% normy
Jutro -1°C -2°C
Wtorek 2°C -2°C

Prognoza pogody na wtorek. Śnieg w niemal całym kraju

We wtorek na obszarze niemal całego kraju spadnie słaby śnieg. - W Karpatach może osiągnąć do 3 cm. Najniższa temperatura spodziewana jest na północnym wschodzie i wyniesie -9 st. Celsjusza. Na północy w ciągu dnia powinno być pogodnie - przekazał synoptyk IMGW Kamil Walczak.

Zgodnie z prognozą pogody synoptyka z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Kamila Walczaka, "we wtorek w rejonie Karpat może spaść od 2 do 3 cm śniegu. Najniższa temperatura spodziewana jest na północnym wschodzie i wyniesie -9 st.C, z kolei najcieplej powinno być na południu i południowym zachodzie do 0 stopni".

Pogoda Interia to najlepsza prognoza pogody, która ma wszystko w jednej, fajnej apce! Wypróbuj teraz naszą nową aplikację pogodową. Wejdź do Google Play »

Reklama

Synoptyk IMGW prognozuje, że w ciągu dnia na północy powinno być słonecznie. Walczak zaznacza natomiast, że "we wtorek niemal w całym kraju spadnie słaby śnieg". - Najcieplej powinno być na południu kraju i południowym zachodzie. Tam temperatura nie powinna przekroczyć 0 st.C - powiedział.

- Wieczorem na przeważającym obszarze powinno być pogodnie, na południu możliwe zachmurzenie - przekazał Walczak. Dodał także, że "w nocy na północy kraju temperatura znacznie spadnie poniżej zera i może sięgnąć nawet -14 stopni Celsjusza".

PAP
Dowiedz się więcej na temat: pogoda | IMGW | śnieg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy