Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 22:47

5:26 19:44

9:291:00

13°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 12°C
 • Ciśnienie 1016 hPa
 • Wiatr NW 9 km/h
 • Dla biegaczy
  10
  Idealne

  Idealna pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

21
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
51% normy
pm 10
35% normy
Jutro 19°C 7°C
Poniedziałek 23°C 9°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych i Zaduszki

Pogoda w dzień Wszystkich Świętych nie będzie zachęcać do długich spacerów. Ma być zimno, pochmurno i deszczowo. Przed wyjściem na cmentarze trzeba koniecznie pamiętać o zabraniu ze sobą parasola. Aura nie będzie również sprzyjać w Zaduszki.

1 listopada - Wszystkich Świętych

W dzień Wszystkich Świętych synoptycy spodziewają dużego i całkowitego zachmurzenia. Prawie w całej Polsce wystąpią opady deszczu. Jedynie na południu kraju w ciągu dnia zza chmur powinno wyjrzeć słońce. Wysoko w górach możliwy śnieg.

Najcieplej będzie w północno-zachodniej Polsce. W rejonie Szczecina termometry pokażą 13 stopni Celsjusza. W Gdańsku, Poznaniu i Zielonej Górze słupki rtęci zatrzymają się na 11 kreskach powyżej zera. Najniższa temperatura - 8 stopni Celsjusza - spodziewana jest na Śląsku i na Podkarpaciu. 

Na Pomorzu utrzyma się porywisty wiatr. Na wybrzeżu porywy mogą dochodzić do 60 km/h. Na pozostałym obszarze kraju wiatr przeważnie umiarkowany. 

2 listopada - Zaduszki

Reklama

W Dzień Zaduszny zapowiada się nieco cieplej niż 1 listopada. Najwyższa temperatura wystąpi w Małopolsce i na Dolnym Śląsku. W rejonie Krakowa termometry pokażą tam około 14 stopni powyżej zera, a w okolicy Wrocławia 13 kresek. Na pozostałym obszarze kraju od 10 stopni na Podkarpaciu do 12 w rejonie Zielonej Góry i Poznania. 

Niemal w całej Polsce będzie bardzo pochmurno i deszczowo. Na południu kraju możliwe przejaśnienia. 

3 listopada - piątek

Po deszczowych i pochmurnych pierwszych dwóch dniach listopada, w piątek spodziewana jest znaczna poprawa pogody. Bardziej przyjazna aura powinna utrzymać się przez cały weekend. 

Prawie w całej Polsce zanikną opady deszczu i pojawią się przejaśnienia. Przelotne opady mogą wystąpić jedynie w rejonie Białegostoku.

Temperatura wyniesie od 8 stopni Celsjusza w rejonie Katowic do 11 kresek powyżej zera w okolicy Zielonej Góry, Szczecina i Poznania.

4 listopada - sobota

W sobotę w całej Polsce wystąpią przejściowe zachmurzenia.

Najchłodniej będzie w rejonie Białegostoku (8 stropni Celsjusza) oraz Olsztyna i Gdańska (9 stopni). Najwyższą temperaturę - 12 kresek powyżej zera - pokażą termometry we Wrocławiu i w Zielonej Górze.

5 listopada - niedziela

W niedzielę możliwy niewielki wzrost temperatury. Nadal najcieplej będzie w rejonie Wrocławia (14 stopni), Zielonej Góry (13 stopni) i Poznania (13 stopni). Na poludniu i w centrum kraju również dość ciepło. Termometry pokażą tam ok. 11-12 kresek powyżej zera. Poniżej 10 stopni temperatura powinna spaść jedynie w rejonie Białegostoku.

Wystąpią przejściowe zachmurzenia. Na Pomorzu Zachodnim spodziewane są przelotne opady deszczu. 

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL