Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 17:02

07:15 17:24

18:37 10:11

7°C
  • Przelotne opady
  • Odczuwalna 0°C
  • Ciśnienie 1020 hPa
  • Wiatr WNW 33 km/h
7
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
17% normy
pm 10
12% normy
Jutro 10°C 1°C
Poniedziałek 12°C 3°C

​Prognoza pogody na Wszystkich Świętych

Spore ochłodzenie, deszcz, a tuż po Wszystkich Świętych nawet śnieg! Prognoza pogody na zbliżające się święto nie zapowiada się dobrze.

Pierwsze oznaki brzydkiej pogody będą odczuwalne na kilka dni przed 1 listopada. Wyjątkowo zimno będzie już w środę 30 października. Termometry wskażą wówczas zaledwie 3 stopnie Celsjusza na północnym wschodzie. Im bardziej na zachód tym cieplej. Najładniejsza pogoda (11 stopni) w województwie lubuskim. W całym kraju zachmurzenie częściowe, a na Podlasiu całkowite, z przelotnymi opadami deszczu.

W czwartek (31 października) pogoda jeszcze się pogorszy. Na północy Polski zachmurzenie całkowite i deszcz. Na drogach Podlasia mogą się pojawić oblodzenia. Termometry wskażą od 4 stopni na północnym wschodzie do 10 w woj. mazowieckim, łódzkim, dolnośląskim i małopolskim.

Reklama


Wszystkich Świętych

W dzień Wszystkich Świętych (1 listopada) aura także nie zaskoczy nas pozytywnie. Będzie deszczowo, pochmurnie i zimno. Najwyższe temperatury w woj. łódzkim (11 stopni Celsjusza), niewiele mniej (10 stopni) w Małopolsce i na Podkarpaciu. Najniższe temperatury na wschodzie i północnym wschodzie (6 stopni Celsjusza). Bez deszczu jedynie w woj. zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim.

W Zaduszki pogoda chwilowo się poprawi. Będzie sporo promieni słońca i przestanie padać. Temperatury jednak wciąż niskie - od 6 stopni Celsjusza na północnym wschodzie do 9 stopni na południu i Dolnym Śląsku.

Prawdziwe załamanie pogody przyjdzie jednak w niedzielę 3 listopada. Wówczas niemal w całym kraju możemy spodziewać się opadów deszczu, a także deszczu ze śniegiem! Bez opadów jedynie w woj. zachodniopomorskim, pomorskim i lubuskim. Termometry wskażą od 6 stopni Celsjusza na Podlasiu do 10 w Małopolsce.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje