Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 14:11

7:35 15:24

10:3619:16

3°C
 • Pochmurno
 • Odczuwalna 3°C
 • Ciśnienie 1009 hPa
 • Wiatr S 7 km/h
 • Dla biegaczy
  3
  Trudne

  Pogoda nie rozpieszcza biegaczy

 • Dla reumatyków
  7
  Neutralne

  Warunki pogodowe bez wpływu na występowanie dolegliwości

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

35
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
85% normy
pm 10
59% normy
Jutro 1°C -2°C
Czwartek 1°C -3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na weekend: Korzystajmy z ostatnich chwil lata!

Pogoda sprawi nam w weekend miłą niespodziankę. Słoneczne, niemalże bezchmurne niebo i nawet 25 stopni Celsjusza na termometrze nie pozwolą nam siedzieć w domu. Polecamy wypoczynek na świeżym powietrzu!

Europę środkowo-północną obejmuje wyż znad Łotwy. Basen Morza Śródziemnego, krańce zachodnie i północne kontynentu są w zasięgu niżów. Polska jest w zasięgu wyżu z centrum nad Łotwą, na południu zaznacza się strefa zanikającego frontu atmosferycznego. Z północnego wschodu napływa dość chłodne powietrze polarnomorskie, tylko krańce południowe są w zasięgu cieplejszej i bardziej wilgotnej masy powietrza.

Reklama

Dzisiaj słonecznie i ciepło - od 21 do 23 stopni Celsjusza. Na południu Polski może jednak pojawić się chwilowe zachmurzenie. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany i dość silny, na południu i na wybrzeżu okresami porywisty, wschodni. W nocy z czwartku na piątek może pojawić się mgła ograniczająca widzialność do 200 m.

W piątek podobnie - ciepło, z umiarkowanym zachmurzeniem. Na termometrach pojawią się nawet 24 stopnie Celsjusza! Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni.

W sobotę - mimo nieco większego zachmurzenia - zrobi się naprawdę ciepło - do 25 stopni Celsjusza. Podobnie jak w poprzednich dniach, nie pojawi się deszcz, ale będzie wietrznie.

Niedziela pod względem temperatury nie rozczaruje. Mieszkańcom Pomorza Zachodniego weekendowe plany może pokrzyżować burza. Na pozostałym obszarze kraju umiarkowane zachmurzenie.

W przyszłym tygodniu spodziewajmy się pogorszenia pogody - nadal będzie ciepło, ale w wielu rejonach kraju pojawią się opady deszczu i gwałtowne burze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama