Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 11:52

07:21 15:27

02:39 14:47

1°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -4°C
  • Ciśnienie 998 hPa
  • Wiatr SW 17 km/h
16
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
38% normy
pm 10
23% normy
Jutro 4°C 3°C
Czwartek 5°C -2°C

Prognoza pogody na weekend

W sobotę i niedzielę będzie pochmurnie. Lokalnie mogą wystąpić opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a w niedzielę - również śniegu. W porównaniu do dni poprzednich, możemy spodziewać się nieznacznego ocieplenia.

Jak poinformował IMGW, Europa północno-zachodnia i południowo-wschodnia są w zasięgu wyżów. Na pozostałym obszarze dominują układy niżowe. Polska wschodnia jest na skraju wyżu znad Kazachstanu, natomiast na zachodzie kraju zaznaczy się płytki ośrodek niżowy znad kanału La Manche, a na południu płytki niż znad wschodnich Alp. Na południu Polski zaznaczy się wpływ układu frontów atmosferycznych. 

Sobota, 24 listopada

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1004 hPa i będzie spadać.

W sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na południu kraju. Na południu i na południowym wschodzie oraz w centrum okresami słabe opady deszczu. Na północy kraju opady mżawki, w części północno-wschodniej początkowo marznącej powodującej gołoledź. Wysoko w Tatrach opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Przed południem miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 2 stopni C. w woj. warmińsko-mazurskim i podlaskim, około 4 stopnie w centrum, do 7 stopni na południowym zachodzie. Wiatr słaby, zmienny, tylko na Pogórzu Karpackim okresami umiarkowany i porywisty, południowy. Wysoko w górach porywy wiatru do 90 km/h.

Reklama

Niedziela, 25 listopada

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na południu i zachodzie. Na północy, wschodzie i w centrum kraju okresami słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem, a w części północno-wschodniej także śniegu. Rano miejscami mgły ograniczające widzialność lokalnie do 200 m. Temperatura maksymalna od 2 stopni na Suwalszczyźnie, 4 stopni w centrum, do 7 stopni na południu. Wiatr słaby, zmienny, tylko nad morzem umiarkowany i porywisty, północno-wschodni.

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


PAP/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne