Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:02

06:19 18:39

18:59 05:07

8°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 4°C
  • Ciśnienie 1015 hPa
  • Wiatr NNW 17 km/h
11
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
26% normy
pm 10
18% normy
Jutro 14°C 7°C
Środa 14°C 5°C

Prognoza pogody na weekend

W weekend więcej słońca i wyższe temperatury.

W piątek pogodnie będzie na północy i w centrum kraju. Na południu i południowym wschodzie możliwe przelotne opady deszczu. Po południu, szczególnie na obszarze Górnego i Dolnego Śląska, Opolszczyzny, Małopolski i Podkarpacia mogą wystąpić burze z silnym wiatrem i ulewami. Miejscowo może pojawić się grad. Najniższa temperatura na wschodzie kraju, a także w okolicach Gdańska i Rzeszowa - maksymalnie 15 stopni. Nieco cieplej w centrum - od 18 do 20 stopni, najcieplej na zachodzie - do 21 stopni Celsjusza. Ciśnienie będzie rosło, w Warszawie barometry wskażą 999 hPA.

Reklama

Sobota zapowiada się nieco mniej słonecznie, szczególnie na zachodzie i południu kraju. W województwach zachodnio-pomorskim, lubuskim, dolnośląskim, opolskim, śląskim i małopolskim możliwe burze. W pozostałych częściach Polski nieco więcej słońca. Temperatury wahać się będą od 21 stopni w zachodnich województwach, poprzez 17-19 na północy, w centrum i na wschodzie, do 16 stopni w Małopolsce i na Podkarpaciu.

W niedziele najwięcej słońca, choć na zachodzie Polski mogą pojawić się przelotne opady. Najniższe temperatury na południu - maksymalnie 17 stopni w Małopolsce i na Podkarpaciu. Nieco cieplej na wschodzie i w centrum - około 19, najcieplej na północy i zachodzie - od 18 w Gdańsku, 21 w Szczecinie i Zielonej Górze, do 22 stopni Celsjusza we Wrocławiu.

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama