Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:22

06:37 18:13

18:36 05:40

13°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 10°C
  • Ciśnienie 1008 hPa
  • Wiatr NE 11 km/h
35
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
83% normy
pm 10
59% normy
Jutro 16°C 11°C
Sobota 21°C 16°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na weekend

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem dynamicznie zmieniającej się aury. Najpogodniejsze będą piątek i sobota. Z kolei w niedzielę czeka nas załamanie aury. Nad Polskę nadciągną chmury, z których popada deszcz.

Pogodę w Polsce kształtuje niż znad Rosji. Wraz z frontem atmosferycznym napływać będzie chłodne powietrze arktyczne. Jedynie na południu kraju przez cały dzień zalegać będzie jeszcze nieco cieplejsze powietrze polarno-morskie.

Reklama

 Ciśnienie w Warszawie wynosi 999 hPa i będzie rosnąć.

Piątek do końca dnia w całym kraju ze sporą ilością słońca. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Padać raczej na ogół nie powinno. Pokropić może jedynie na Mazowszu oraz na Kujawach i Pomorzu. Wartości na termometrach nadal wysokie. Zdecydowanie najcieplej będzie w Krakowie - nawet do 10 stopni Celsjusza, z kolei najchłodniej będzie w Lublinie, Łodzi i w Poznaniu, maksymalnie do 6 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.


Sobota nieco chłodniejsza, ale nadal bardzo pogodna. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i małe. Padać raczej na ogół nie powinno. Pokropi jedynie na Warmii i Mazurach, na Podlasiu może poprószyć śnieg. Na termometrach zobaczymy od 2 stopni Celsjusza w Rzeszowie do 8 stopni Celsjusza w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Niedziela przyniesie załamanie pogody. Nad Polskę nadciągną chmury, z których popada deszcz. Na sporadyczne chwile ze słońcem można liczyć jedynie na Podlasiu. W pozostałych regionach ponuro. Wartości na termometrach niezbyt wysokie, będą się wahać od 6 stopni Celsjusza do 7 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr. 


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje