Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 8:52

7:37 15:55

0:062:00

2°C
 • Pochmurno
 • Odczuwalna 3°C
 • Ciśnienie 1004 hPa
 • Wiatr W 6 km/h
 • Dla biegaczy
  1
  Fatalne

  Lepiej nie wychodź z domu

 • Dla reumatyków
  6
  Umiarkowe

  Warunki atmosferyczne dobre, umiarkowane ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

12
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
28% normy
pm 10
20% normy
Jutro 5°C 1°C
Piątek 3°C -5°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na weekend

Najbliższe dni, prawie w całym kraju, upłyną pod znakiem słońca i błękitnego nieba. W czwartek opady deszczu i deszczu ze śniegiem prognozujemy tylko na Dolnym Śląsku i Podlasiu. Temperatury - jak na początek marca - dość wysokie, a z każdym dniem będzie coraz cieplej. W niedzielę na termometrach zobaczymy nawet 13 stopni Celsjusza.

Polska znajduje się w klinie wyżu znad Europy Zachodniej. Z zachodu napływa chłodne powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1012 hPa i będzie rosło.

Reklama

W czwartek prawie w całym kraju zachmurzenie umiarkowane z licznymi przejaśnieniami. Złe informacje mamy tylko dla mieszkańców Podlasia, gdzie prognozujemy opady deszczu ze śniegiem. Deszcz lokalnie pokropi także na Dolnym Śląsku.

Temperatura maksymalna od 3 stopni na północnym wschodzie i na Lubelszczyźnie, 4 st. na Pomorzu, Mazowszu, w woj. łódzkim i świętokrzyskim, 5 st. w woj. kujawsko-pomorskim, na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie i na Śląsku, do 6 stopni Celsjusza w woj. zachodniopomorskim, w Wielkopolsce, w woj. lubuskim, w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Wiatr słaby, okresami umiarkowany i porywisty, zachodni skręcający na północno-zachodni i północny.

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami rozpogodzenia. Na południu, a początkowo także na wschodzie, przelotne opady śniegu, wieczorem również deszczu ze śniegiem. W górach opady śniegu.

Temperatura minimalna od minus 5 st. do minus 1 st., cieplej na wybrzeżu, około 1 st. Wiatr słaby, na wybrzeżu nad ranem umiarkowany, północno-zachodni i północny, na północy Polski skręcający na zachodni i południowo-zachodni.

W piątek prawie w całym kraju sporo słońca i błękitnego nieba. Opady deszczu wystąpią tylko lokalnie na Pomorzu i w woj. zachodniopomorskim. W Karpatach możliwe słabe opady śniegu.

Temperatura maksymalna od 3 st. na Lubelszczyźnie i w woj. świętokrzyskim, 4 st. na Warmii i Mazurach i na Podlasiu, 5 stopni Celsjusza na Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim, na Mazowszu, w woj. łódzkim, na Podkarpaciu, w Małopolsce i na Śląsku,do nawet 7 st. w woj. zachodniopomorskim, lubuskim, w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

Wiatr na północy kraju umiarkowany, na wybrzeżu przejściowo dość silny i porywisty, południowo-zachodni skręcający na zachodni, na pozostałym obszarze wiatr słaby, zmienny, z przewagą kierunków zachodnich.

W sobotę w większości województw nadal będzie pogodnie. Opady deszczu ze śniegiem prognozujemy tylko na Warmii i Mazurach i na Podlasiu. Temperatura maksymalna od 6-7 stopni na wschodzie, w centrum i na południu, do 8-10 st. Celsjusza na zachodzie Polski.

W niedzielę w całym kraju sporo słońca. Temperatury - jak na marzec - wysokie. Na termometrach zobaczymy nawet 13 stopni Celsjusza na północy i północnym zachodzie kraju.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje