Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 10:34

5:21 19:59

11:3322:33

22°C
 • Częściowo słonecznie
 • Odczuwalna 26°C
 • Ciśnienie 1020 hPa
 • Wiatr N 4 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Pogoda sprzyjająca dużej aktywności komarów
13
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
32% normy
pm 10
21% normy
Jutro 27°C 17°C
Sobota 28°C 17°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na weekend

Najbliższe dni, prawie w całym kraju, upłyną pod znakiem słońca i błękitnego nieba. W czwartek opady deszczu i deszczu ze śniegiem prognozujemy tylko na Dolnym Śląsku i Podlasiu. Temperatury - jak na początek marca - dość wysokie, a z każdym dniem będzie coraz cieplej. W niedzielę na termometrach zobaczymy nawet 13 stopni Celsjusza.

Polska znajduje się w klinie wyżu znad Europy Zachodniej. Z zachodu napływa chłodne powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1012 hPa i będzie rosło.

Reklama

W czwartek prawie w całym kraju zachmurzenie umiarkowane z licznymi przejaśnieniami. Złe informacje mamy tylko dla mieszkańców Podlasia, gdzie prognozujemy opady deszczu ze śniegiem. Deszcz lokalnie pokropi także na Dolnym Śląsku.

Temperatura maksymalna od 3 stopni na północnym wschodzie i na Lubelszczyźnie, 4 st. na Pomorzu, Mazowszu, w woj. łódzkim i świętokrzyskim, 5 st. w woj. kujawsko-pomorskim, na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie i na Śląsku, do 6 stopni Celsjusza w woj. zachodniopomorskim, w Wielkopolsce, w woj. lubuskim, w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Wiatr słaby, okresami umiarkowany i porywisty, zachodni skręcający na północno-zachodni i północny.

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami rozpogodzenia. Na południu, a początkowo także na wschodzie, przelotne opady śniegu, wieczorem również deszczu ze śniegiem. W górach opady śniegu.

Temperatura minimalna od minus 5 st. do minus 1 st., cieplej na wybrzeżu, około 1 st. Wiatr słaby, na wybrzeżu nad ranem umiarkowany, północno-zachodni i północny, na północy Polski skręcający na zachodni i południowo-zachodni.

W piątek prawie w całym kraju sporo słońca i błękitnego nieba. Opady deszczu wystąpią tylko lokalnie na Pomorzu i w woj. zachodniopomorskim. W Karpatach możliwe słabe opady śniegu.

Temperatura maksymalna od 3 st. na Lubelszczyźnie i w woj. świętokrzyskim, 4 st. na Warmii i Mazurach i na Podlasiu, 5 stopni Celsjusza na Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim, na Mazowszu, w woj. łódzkim, na Podkarpaciu, w Małopolsce i na Śląsku,do nawet 7 st. w woj. zachodniopomorskim, lubuskim, w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

Wiatr na północy kraju umiarkowany, na wybrzeżu przejściowo dość silny i porywisty, południowo-zachodni skręcający na zachodni, na pozostałym obszarze wiatr słaby, zmienny, z przewagą kierunków zachodnich.

W sobotę w większości województw nadal będzie pogodnie. Opady deszczu ze śniegiem prognozujemy tylko na Warmii i Mazurach i na Podlasiu. Temperatura maksymalna od 6-7 stopni na wschodzie, w centrum i na południu, do 8-10 st. Celsjusza na zachodzie Polski.

W niedzielę w całym kraju sporo słońca. Temperatury - jak na marzec - wysokie. Na termometrach zobaczymy nawet 13 stopni Celsjusza na północy i północnym zachodzie kraju.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama