Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:34

5:20 19:49

12:593:19

17°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 15°C
 • Ciśnienie 1012 hPa
 • Wiatr W 20 km/h
 • Dla biegaczy
  10
  Idealne

  Idealna pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

41
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
98% normy
pm 10
68% normy
Jutro 23°C 9°C
Czwartek 16°C 6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na weekend

Weekend upłynie pod znakiem deszczu i dość niskich - jak na czerwiec - temperatur. Na termometrach zobaczymy zaledwie 15 stopni Celsjusza. W całej Polsce będzie grzmiało. Lokalnie burze mogą być gwałtowne, z gradem. Aura poprawi się dopiero w przyszłym tygodniu.

Polska jest w zasięgu niżu znad Karelji, z północy na południe przemieszczać się będzie front okluzji. Z północy napływa dość chłodne powietrze polarno-morskie.

Reklama

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 994 hPa i będzie powoli rosło.

W piątek na północy kraju zachmurzenie całkowite. W pozostałych regionach duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe przelotne opady deszczu. W całym kraju prognozujemy burze, lokalnie gwałtowne. Na północnym zachodzie i w centrum możliwy również grad.

Temperatura maksymalna od 16 stopni na Śląsku, 18 na Pomorzu, Warmii i Mazurach, na Mazowszu, w woj. świętokrzyskim, małopolskim i na Dolnym Śląsku, 19 st. w woj. zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, na Podlasiu, w Łodzi i na Lubelszczyźnie, do 20 st. Celsjusza w woj. lubuskim, w Wielkopolsce i na Podkarpaciu.

Wiatr zachodni i północno-zachodni, słaby i umiarkowany, na północy umiarkowany i dość silny, porywisty. W czasie burz porywy wiatru do 55 km/h.

W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże, nad ranem miejscami, zwłaszcza na północnym wschodzie, rozpogodzenia. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 8 st. do 12 st., na północnym wschodzie oraz w kotlinach górskich chłodniej, od 5 st. do 8 st. Wiatr z kierunków zachodnich, słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, porywisty.

W sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże, rano miejscami rozpogodzenia. Przelotne opady deszcze prognozujemy w woj. zachodniopomorskim. W całej Polsce możliwe burze. Na południowym wschodzie również niewielki grad.

Temperatura maksymalna od 15 stopni na Warmii i Mazurach, 16 na Śląsku, 17 w Zielonej Górze, 18 kresek w woj. zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, na Mazowszu, w Łodzi, na Dolnym Śląsku i w woj. świętokrzyskim 19 st. na Podlasiu i w Małopolsce do 21 kresek na Podkarpaciu.

Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, na Pomorzu umiarkowany i dość silny, porywisty. W czasie burz porywy wiatru do 55 km/h.

W niedzielę dalszy ciąg burzowej aury. Prawie w całej Polsce będzie grzmiało. Spokojna pogoda tylko w Małopolsce, w woj. lubuskim i zachodniopomorskim.

Zachmurzenie umiarkowane z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna od 17 stopni na Śląsku, 18 kresek na Pomorzu oraz w woj. warmińsko-mazurskim, 19 st. w Szczecinie, woj. kujawsko-pomorskim, na Mazowszu, w Łodzi, na Lubelszczyźnie, w woj. świętokrzyskim, na Podkarpaciu i w Małopolsce, 20 kresek w Wielkopolsce i Zielonej Górze, do 21 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku.


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje