Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 22:47

5:39 17:49

7:1621:17

-1°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna -7°C
 • Ciśnienie 1014 hPa
 • Wiatr NNW 17 km/h
 • Dla biegaczy
  5
  Dość dobre

  Dość dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

66
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zanieczyszczone
pm 2.5
185% normy
pm 10
148% normy
Jutro 3°C -4°C
Czwartek 5°C -3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na święta: W drugi dzień zrobi się zimniej

Dietetycy zalecają, by po świątecznym obżarstwie udać się choć na krótki spacer. Ale jak się do tego zmusić, gdy za oknem ponuro? Słoneczniej, ale za to zimniej ma być dopiero w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

Pogoda w Wigilię nie będzie nas rozpieszczać. Tylko w województwach: śląskim, małopolskim, podkarpackim i lubelskim zza chmur wyjrzy słońce. Mieszkańcom pozostałej części kraju we znaki da się natomiast deszcz. Jedynie w woj. dolnośląskim i świętokrzyskim opadów powinno być mniej. Słupki rtęci nadal będą wskazywać dość wysokie wartości - od 6 stopni Celsjusza w Białymstoku do 9 we Wrocławiu i Krakowie.

Reklama

Pierwszy dzień świąt także nie będzie sprzyjał poobiednim spacerom. W całym kraju będzie padać, na Podkarpaciu intensywnie. Dodatkowo w województwach: lubuskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim do deszczu dołączy śnieg. Temperatury - od 2 stopni w Białymstoku, Olsztynie i Gdańsku do 6 w województwach południowych.

Dopiero pogoda w drugi dzień świąt co wytrwalszych może skłonić do wyjścia na spacer. Będzie co prawda zimniej, ale na szczęście na terenie całego kraju ustaną opady i dość często zza chmur wyjrzy słońce. Temperatury - od -4 stopni Celsjusza w Białymstoku i -3 w Olsztynie do 2 stopni na południu.

Mimo niesprzyjającej pogody życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy