Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 15:42

07:04 17:37

17:07 02:53

10°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 9°C
  • Ciśnienie 1019 hPa
  • Wiatr SSW 11 km/h
24
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
57% normy
pm 10
43% normy
Jutro 11°C 3°C
Wtorek 10°C 8°C

Prognoza pogody na poniedziałek. Nawet 23 st. na termometrach

Jaka pogoda wprowadzi nas w nowy tydzień? Poniedziałek w większości kraju będzie pogodny i stosunkowo ciepły - powiedziała Małgorzata Tomczuk, synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie od 15 stopni na Suwalszczyźnie do 23 na południowym zachodzie kraju.

Według prognozy IMGW poniedziałek rano będzie pogodny na znaczącym obszarze kraju - przede wszystkim w jego wschodniej i północno-wschodniej części.

- Rano lokalnie mogą się utrzymywać mgły, które będą stopniowo zanikały. Na południowym zachodzie pojawią się chmury, z których na Podgórzu Sudeckim może spaść przelotny deszcz i pojawią lokalne burze z wiatrem osiągającym w porywach do 55 km/h. Będzie stosunkowo ciepło. W ciągu dnia termometry wskażą maksymalnie od 15 stopni na Podlasiu i Suwalszczyźnie, przez około 20 w centrum, do 23 stopni Celsjusza na południowym zachodzie kraju - powiedziała Tomczuk.

Reklama

W nocy z poniedziałku na wtorek przelotny deszcz może spaść w południowo-zachodniej i południowej Polsce - do granic Górnego Śląska z Małopolską. W pozostałej części kraju noc będzie pogodna z temperaturą od 4 stopni na Suwalszczyźnie, 9-10 w centrum, do 14 stopni Celsjusza na południowym zachodzie Polski. 

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Zobacz prognozę długoterminową na 45 dni

Pogoda Interia ze specjalną prognozą dla wędkarzy, biegaczy, alergików i wiele więcej! Wypróbuj teraz nową aplikację pogodową. Pobierz z Google Play »

PAP
Dowiedz się więcej na temat: pogoda | pogoda na dziś | jaka pogoda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje