Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 8:14

07:04 16:35

20:30 09:26

-1°C
  • Przeważnie słonecznie
  • Odczuwalna -3°C
  • Ciśnienie 1045 hPa
  • Wiatr SE 9 km/h
49
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
117% normy
pm 10
75% normy
Jutro 1°C -4°C
Piątek 3°C -1°C

Prognoza pogody na początek tygodnia

Polska znajduje się pod wpływem wyżu z centrami nad Morzem Bałtyckim i południową Skandynawią. W najbliższych dniach nie należy spodziewać się gwałtownej zmiany pogody. Termometry pokażą koło 20 stopni Celsjusza. Możliwe opady deszczu i burze.

Polska znajduje się pod wpływem wyżu z centrami nad Morzem Bałtyckim i południową Skandynawią. W najbliższych dniach nie należy spodziewać się gwałtownej zmiany pogody. Termometry pokażą koło 20 stopni Celsjusza. Możliwe opady deszczu i burze.

Niedziela

Na północy kraju, na Ziemi Lubuskiej, w północno-zachodniej Wielkopolsce i na Kujawach zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane, bez opadów. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże. 

Wystąpią przelotne opady deszczu. Od godzin południowych można spodziewać się burz, a nawet gradu. 

Najcieplej będzie w Szczecinie. Temperatura wyniesie tam 24 stopnie Celsjusza. W pasie od Zielonej Góry, przez Poznań i Bydgoszcz, po Olsztyn termometry pokażą 23 kreski powyżej zera. Na pozostałym obszarze chłodniej. Najniższej temperatury mogą spodziewać się mieszkańcy południowej Polski. Tam zaledwie 16 stopni powyżej zera.

Reklama

Poniedziałek

W ciągu dnia zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Od godzin południowych mogą pojawić się przelotne opady deszczu i burze, miejscami z gradem. 

Na północy kraju utrzyma się taka sama temperatura co w niedzielę. Na południu odrobinę cieplej. Termometry w Krakowie, Rzeszowie i Kielcach pokażą 19 kresek powyżej zera.

Wtorek

We wtorek nie należy spodziewać się gwałtownej zmiany pogody. Nad przeważającym obszarem kraju wystąpi umiarkowane zachmurzenie. W południowych i wschodnich województwach synoptycy spodziewają się burz.

W całej Polsce temperatura na podobnym poziomie. Termometry pokażą od 21 stopni Celsjusza na południu, po 24 kreski powyżej zera w rejonie Szczecina i Bydgoszczy.

Środa

W środę niebo pokryje się gęstszymi chmurami. Opady deszczu i burze możliwe są prawie na całym obszarze kraju. Jedynie wzdłuż zachodniej granicy nie powinno grzmieć.

Temperatura wyniesie od 21 stopni Celsjusza w Katowicach, Krakowie i Kielcach, do 24 kresek powyżej zera w rejonie Wrocławia, Zielonej Góry i Szczecina. 

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: prognoza pogody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy