Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 19:30

07:16 16:22

12:46 05:55

4°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -3°C
  • Ciśnienie 1003 hPa
  • Wiatr W 28 km/h
23
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
56% normy
pm 10
31% normy
Jutro 3°C -3°C
Piątek 1°C -4°C

Prognoza pogody na niedzielę, 24 października

​W niedzielę na przeważającym obszarze kraju będzie słonecznie, a temperatura w ciągu dnia wyniesie od 8 do 12 stopni - zapowiada Jakub Gawron, synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowego Instytutu Badawczego.

Według prognozy przygotowanej przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, niedziela będzie pogodna na przeważającym obszarze kraju. 

Słoneczna niedziela

- Niedziela zacznie się lokalnymi, zanikającymi mgłami na zachodzie i w centrum Polski, które ograniczą widoczność do 400 metrów. Do południa na krańcach wschodnich możliwe będą zanikające opady deszczu i śniegu na szczytach Bieszczad. W ciągu dnia na niebie dominować będzie słońce. Jedynie na wschodzie i na północy kraju okresami zachmurzenie może wracać do dużego. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a temperatura maksymalna powietrza w ciągu dnia wyniesie od 8 stopni Celsjusza na wschodzie do 12 stopni na zachodzie Polski. W terenach podgórskich Karpat termometry wskażą od 5 do 7 stopni - powiedział Jakub Gawron z IMGW.

Reklama

Pogodna noc z mgłami

Noc z niedzieli na poniedziałek będzie pogodna, z lokalnymi mgłami ograniczającymi widoczność do 400 metrów. W nocy temperatura spadnie do minus jednego stopnia Celsjusza na północnym wschodzie, 3 stopni na południowym zachodzie i zachodzie oraz 5 stopni nad morzem. Prognozowany jest słaby wiatr, tylko nad morzem umiarkowany, z kierunku południowego i południowo-zachodniego.  

Początek tygodnia zapowiada się pogodnie, z temperaturami maksymalnymi dochodzącymi do kilkunastu stopni Celsjusza. 

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy