Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:50

07:15 16:24

13:33 06:54

2°C
  • Lekkie opady śniegu
  • Odczuwalna -7°C
  • Ciśnienie 1002 hPa
  • Wiatr W 24 km/h
18
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
43% normy
pm 10
24% normy
Jutro 1°C -3°C
Sobota 1°C -7°C

Prognoza pogody na najbliższy tydzień

W tym tygodniu pogoda nas nie rozpieści. Wychodząc z domu, należy pamiętać o zabraniu ze sobą parasola. Będzie dość ciepło, ale deszczowo i pochmurno.

Dzisiaj najcieplej będzie w rejonie Krakowa, Rzeszowa, Lublina i Białegostoku. Termometry pokażą tam 12 kresek powyżej zera. Na pozostałym obszarze kraju temperatura wyniesie od 9 stopni Celsjusza w Szczecinie do 11 stopni w centralnej i zachodniej Polsce. Zachmurzenie duże. Na północy wystąpią opady deszczu.

Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w Warszawie 1019 hPa.

Słońce wzeszło o 7.07, a zajdzie o 17.44.

W poniedziałek temperatura nie ulegnie większej zmianie. Najcieplej będzie w rejonie Rzeszowa - 13 kresek powyżej zera. Na pozostałym obszarze termometry pokażą od 10 do 12 stopni Celsjusza. W całym kraju zachmurzenie duże. Na północy i południu będzie padać.

Reklama

Na wtorek synoptycy zapowiadają pogorszenie się pogody. Deszcz będzie padał nad całym obszarem kraju. Na południu temperatura spadnie poniżej 10 stopni Celsjusza. W Katowicach i Kielcach termometry pokażą 8 kresek powyżej zera. Najcieplej - 11 stopni-  będzie w Bydgoszczy i w Warszawie.  

Środa również zapowiada się deszczowo i pochmurnie. Termometry pokażą od 8 stopni Celsjusza w Kielcach, Łodzi i Białymstoku, do 11 kresek powyżej zera w paśmie od Zielonej Góry po Gdańsk. 

Także w czwartek przydadzą się parasole. Tak jak w środę, deszcz i zachmurzenie wystąpi nad całym krajem. Najcieplej będzie we Wrocławiu. Termometry pokażą tam 12 kresek powyżej zera. Najniższa temperatura wystąpi w rejonie wschodniej granicy. W Białymstoku i Lublinie słupki rtęci zatrzymają się na 9 stopniach Celsjusza.

W piątek tylko nad niewielkimi obszarami Polski Słońce przedrze się przez chmury. Na południu kraju będzie padać. W okolicy Białegostoku może pojawić się marznący deszcz. W całym kraju termometry pokażą od 11 do 12 kresek powyżej zera. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: prognoza pogody | jesień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama